mza'nın ifşası

mza'nın ifşasında sağdaki çocuk mza diyenler? bugün kaçıncı gidiyorum temalı mesajdı bu hatırlamıyorum.

yahu yapmayın etmeyin gitmek istiyosa gitsin ilgi çekmek istiyorsa açsın duyuruyu size ne bakın geçin.

İlgi çekmek istiyor deyip duyurusunun üzerine destanlar yazmayın.

resimi gördüm ikisininde yüzü kapalı idi kim kim bilemiyorum.
  • basond  (13.05.16 00:56:22)
ya zaten kim ne isterse yapsın. gece gece takılıyorum yalnızca :)

  • cinayet saati  (13.05.16 00:57:17)
link verin lan allahsızlar

  • fanila  (13.05.16 00:57:41)
ulan mza! bizi de boşa çıkardın resmen :(

link almadım abi. zaten yüzünü buğulamıştı.
  • cinayet saati  (13.05.16 01:00:33)
Iyi dedikodusunu yaptiniz ama.

  • stavro  (13.05.16 01:00:38)
mza'nın onceki fotolarını hatırlıyorum yuz şekli aynı, bence feyk degil. bu kızlara niye bu kadar takıldı ki anlamıyorum? ortalama mı olmak zorunda herkes?

  • galandar kostumu  (13.05.16 01:00:51)
geç tanıdık erken kaybettik...

  • all girls dream  (13.05.16 01:01:39)
ya dedikodu yapmak ve ya güzelliğine/çirkinliğine takılmak amacıyla değil de bugün çok "gidiyorum" temalı duyurusunu gördüm. şekil olsun diye ayrılıyorum diyip de ayrılmak istemeyen liseli çocuklar gibi geldi.

kaldı ki mza'yı tanımam etmem. ne amaçla duyuruyu yazdın diye mesaj atsa eğleniyoduk abla derim geçerim yani.
  • cinayet saati  (13.05.16 01:06:14)
ne mza'ymış dünden beri buralalr yıkıldı. @@shedracon duy sesimi o duyuruda seninde adın vardı. sana da trol dediler.

  • kuzey li  (13.05.16 01:16:18)
Buranın popülerleri seda sayandan farksız ya bence. İşlevi yok yani. Sürekli uyduruk duyuru açarak göz önünde kalmak ve tanınıyor olmak neden abartılıyor? Eğlenmek, vakit geçirmek için takılıyor sonuçta herkes. Gideceğini söylediği duyuruyu gördüm ama önemsemedim, yokluğu bir fark yaratmayacak. Varlığının da yaratmadığı gibi.
İ dont give a fuk diyorum

  • hasmetizm 2046  (13.05.16 08:21:42)
trolll

  • yue  (13.05.16 09:41:03)
  • neferkitty  (13.05.16 09:49:32)