[]

bu anakartın üzerine bu ekran kartı takılır mı?

geçen tavsiye etmişlerdi bu ekran kartını da almak istiyorum
MSI R9 380 GAMING 4GB GDDR5 256Bit AMD Radeon DX12.
acaba gigabyte 970a ds3 anakartıma uyar mı? bir de bu ekran kartını en ucuz nereden bulurum? windows 7 kullanıyorum 10'a mı geçmem gerekiyor?


 
uyar. xp bile kullaniorsan olur.


  • beyteper canavari  (13.05.16 16:50:10) 
Takılır, 600 Watt güç kaynağı kullanmanız önerilir.
www.teknofiyat.com

Sapphire, HIS, PowerColor markaları da önerilir. Ayrıca 380X tercih ederseniz bir tık fazla performans alırsınız.
  • mario64  (13.05.16 17:47:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.