Roma

Selam
Romadan venedik ve romadan pisa kulesine gitmek için hangi durakları seçmeliyim.
Bu trenlerin hızlı gideninin adi nedir?

Otobüsler yavaş gider diye düşündüğüm için ucuz ve hızlı olanı treni seçtim ama başka alternatifi olan varsa cevap beklerim
Tesekkurler

Tren italo ve italia train'e bakabilirsiniz.

Roma termini'den pisa'ya gecebilirsiniz.

Venedik icin santa lucia istasyonu tam sehrin gobegi olur.

Makul rota: roma-floransa-pisa-venedik
  • brkylmz  (12.05.16 20:08:18)
pisa centrale hocam aradığın durak, yürüyerek 10 dk'da pisa kulesindesin.

www.goeuro.com

bi de bu siteye bakmanı öneririm.

rota için önerim roma-pisa-floransa-Venedik.

pisa'ya yarım gün yeter de artar bile, onun için gün heba etme pisa'da. ama Floransa'da 1 hafta kalsan sıkıldım demezsin, çok renkli, güzel ve kompakt bi şehir. roma açık hava müzesi zaten, ama büyük şehir olması bunaltıyor, her yer kalabalık...
  • benim de soyleyeceklerim var  (12.05.16 20:24:20 ~ 20:28:38)
aynen pisa'da inince karsiya gecip dumduz yuruyorsun 10dk.

  • jedilance  (12.05.16 20:42:20)
Durakari arkadaslar yazmis zaten.
Freccia olanlar hizli tren, regional olanlar yavas tren. Freccia'lar da 3 cesit,
en hizlisi frecciarossa. Frecciabianca nistepen yavas olani ama hizli tren sinifinda yine.
  • stavro  (12.05.16 23:12:11)