[]

Digitürk 3 aylık ücretsiz deneme paketini deneyen oldu mu?

Bir mağazadan aldığım LED tv yanına böyle bir kampanya önerdiler. Başvurdum kuruluma gelecekler. Fakat şikayetvar'da bu kampanya ile ilgili şikayetlere rastladım şimdi. Bir de Digitürk'ten aradığını söyleyip kurulum için adres sordular. Şimdi türktüccar'dan numarayı sorguladığımda "dikkat dolandırıcı" diye kayıtlı olduğunu gördüm. Nasıl bir ülke oldu burası? Cinnete az kaldı. Soru mu? Bu paketi kullanan oldu mu? Kurulum için arayanlar ne tür dolandırıcılık yapıyorlardır ki?
 
digitürk zaten bu işlerin başı. 3 ay için kendini sıkıntıya atma .. değmez


  • 1917  (12.05.16 14:42:04 ~ 14:42:32) 
üç ay için sıkıntıya girmeye değmez. iptal ettir.


  • sutlu nescafe  (12.05.16 14:49:14) 
Biz LG Smart TV aldık. Aldıktan 3-4 hafta sonra telefona Digitürk tarafından mesaj geldi. İnternet üzerinden TV aracılığı ile izlenebilecek 6 aylık üyelik hediye ettiler. Premier lig, La liga, süpertoto basketbol ligi, euro lig ve bir çok filmi ve diziyi bedava izledik. 6 ay sonra üyelik bitti.

Bu kadar.
  • otonom  (12.05.16 14:55:17) 
kurulumu bedava ama aktivasyon parasi alirlar. sozlesmede yaziyor. onu unutma.


  • beyteper canavari  (12.05.16 17:21:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.