koltuk altında beyaz leke

sevgili ismail türütler,
koltuk altına ne kullandıysam kıyafetlerde beyaz leke yapıyor. bir süre sonra kalıcı oluyor bu beyazlıklar. deodorant, stick, roll ne sürdüysem kar etmedi. rexona invisible diyor mesela alakası yok, gayet visible. ne sürecem valla yıldım bu işten? kimse bir şey kullanmayıp pis pis kokuyor zaten, ben de mi öyle gezsem naapsam :)

deodorantı kıyafet içinden falan mı sıkıyosun? sıktıntan sonra bi üfle havalandır öyle giy kıyafeti bi de öyle dene

  • yuto  (11.05.16 15:17:41)
duştan çıkınca sıkıyorum çıplakken :)

  • cekilmis gayfe  (11.05.16 15:47:31)