kpss netlerim gittikçe düşüyor

kafayı yiyeceğim lan.

kpss'de gk-gy'de 65-70, eğitim bilimleri'nde de 55-60 civarlarındaydım. bu netler yeterince leş zaten, o ayrı konu. daha da kötüsü, sınav yaklaştıkça bu rakamlar da iyice düşmeye başladı. ilk başlarda "artırırım ya netleri." derken gk-gy'de 60'ı, eğitim bilimleri'nde de 50'yi göremez oldum. son 4 denemede falan dibin dibini gördüm.

boşuna mı çalıştım lan ben 6 ay boyunca?

denemeler okey de sınavın nasıl geçeceği çıkacak sorulara paralel olarak tamamen şans işi. denemelere takılma, bozma moralini, eksiklerine biraz daha bak.

  • manuel mandalina  (10.05.16 22:04:31)
Düşmesi gayet normal. Oluyor böyle dönemler ders çalışırken. Bir de hatalı sorularındaki hatalara dikkat et ve nerede hata yaptığını bul. Benim tarih kısmında 11 yanlış yaptığım deneme olmuştur sınavda ise 3 tane yaptım. Çıkış ve yükselişler gayet normal olup canını sıkmaya değmez. Bu arada hergün deneme çözmeni önerim basit, zor fark etmez. Eğitim bilimlerindeyse ne ölçtüklerini hiç anlamıyorum. Bilgi desen değil yorum desen değil. Sorular o kadar ilginç hale geldi ki.

  • cemallamec  (10.05.16 22:07:42)
Oha duyuruyu ben actim sandim. Ayni durum bende de var, gerizekali oldugumu dusunmeye baslamistim. Yalniz olmadigimi duymak sevindirdi.

  • red g  (10.05.16 22:22:32)
ben bir defa denemeye girmiştim ve 55-60 gibi bir puan almıştım. sanırım her iki sınavın ortalamasıydı. bir daha da girmedim. az ve öz disiplinli bir şekilde çalıştım. yapabilirim, dedim. sınavdan 87 aldım. moralini denemelerle bozma.düzenli bir şekilde çalış. sınav anındaki güven duygusu performansı çok çok etkiliyor.

  • gijilti  (11.05.16 00:08:06)