anneye telefon max1500tl

fotoğraf çekip facebook whatsup da filan paylasacak , yavaş olmasın istiyor ama o paraya yavaş telefon olmaz heralde , dandik bir şey olmasın istiyor. Asus , general mobile gibi markaları eliyoruz direk.Vatan mediamarket bimeks gibi mağazalardan elden alım yapacağız.

Benim aklıma samsung un 2016 kasa A5 i geldi direk. Tipi şekli Özellikleri iyi gibi

Bide bunların eski kasası galiba A8 var , buna nette denk geldim nasıldır bileniniz var mı?

Aksam saat 9 a kadar sürem var , sizide danışıyım dedim ne önerirsiniz?

a5'i ben de düşünüyordum. şık, güzel bir telefon. eğer ithalatçı garantili düşünürseniz fiyatı 1250'ye düşüyor.

ben samsung'un iğrenç arayüzünden dolayı vazgeçtim. iphone se alacağım. sahi iphone 5s falan baksanız ya 1500'in altına düştü.
  • antikadimag  (10.05.16 19:21:08)
a5 mükemmel. önce ben aldım bundan. çok hafif. sonra eşime verdim, kendime note5 aldım. :)

ben kendi arayüzünü kullanmıyorum samsung'un. çok farklı ve de güzel alternatifler var. pişman olmazsınız a5'den.
  • gneral  (10.05.16 19:26:24)
5s i bende düşündüm ben boyutuna takıyorum cok kucuk geliyor, annem ne der bilemiyorum ama 1400un altına dusmus :)

  • bnmzz  (10.05.16 19:35:38)
lg g3-g4 foto kalitesi çok iyi.

  • cekilmis gayfe  (10.05.16 20:23:18)
lg g4'ü geçen arkadaş aldı. ip6 kullanan ve geçen anneme 5s alan biri olarak, g4 büyük ekran, kaliteli fotoğraf, hız olarak doyurucu bir telefon. ancak ios farklı bir platform, tadı başka, 5s de gider.

  • Huan8  (10.05.16 20:44:53)
geç kaldım galiba ama biz geçen hafta valide hatuna samsung j7 aldık. tek dezavantajı hoparlörü arkada olduğundan telefon çaldığında biraz duymakta sıkıntı olabiliyor ama kılıf takınca arka kapak biraz yukarı kalktığı için o sorunu da bir nebze çözdük.

  • montauq  (10.05.16 21:10:14)
Note 4 alın. İthalatçı garantili var bu fiyata, nasılsa samsung ithalatçı farketmiyor.

  • orhan tv  (10.05.16 21:26:14)
bugun annemin işi çıktı gidemedik , yarın aksama kaldı alişveriş
önerdiğiniz telefonları bilmiyorum , iş yerinde fırsat bulursam bir bakayım yarın
Bende note kullanıyorum ama kalemidir kullanmasıdır gereksiz olur annem için.
  • bnmzz  (11.05.16 00:06:16)
A310f aldık . Bimeks 1160tl ye denk geldi. İlk izlenimleri iyi. Yardımlar için tesekkurler

  • bnmzz  (12.05.16 10:09:43)