[]

gerçekten etkisini gördüğünüz vitamin, takviye, balık yağı vs. var mı?

soru başlıktadır. düzenli olarak kullandığınız ve başladığınız günden beri etkisini gördüğünüz herhangi bir ürün var mıdır? multivitamin, balık yağı veya başka destekleyici doğal ürünler falan?
 
türkiye'de var mı bilmem ama emergen-c vitamini şiddetle tavsiye ederim. zımba gibi yapıyor yarım saat içinde.


  • dedi ve gitti  (09.05.16 22:24:45) 
musclepharm armor-v 3 sabah 3 akşam bir haftada çok sağlıklı hissettiriyor. İçinde bağırsak bakterileri falan da var. 6 hap içildiğine bakma içinde 180 tane var. Tek dozu 6 ya bölmüşler ve kıvam arttırıcı bulking agent falan yok içinde. Mesela o gün çok vitaminli beslendin falan 2 hap alırsın kapatırsın. Solgar falan olsa mecbur full doz alacaksın ya da vitamini ikiye kıracaksın yarım doz eder ama çeyrek doz almak istesen alamazsın. Mesela ben 4 tane içtiğimde idrarın rengi değişme olayı da olmuyor.


  • ThomasJefferson  (09.05.16 22:28:37 ~ 22:30:31) 
Pharmaton. Uykugumu biraz duzeltiyor ve elim yuzum de duzeliyor kullaninca. Surekli kullaninca ise yarmiyor ama. 20-25 gun kullandiktan sonra ara veriyorum 10-15 gun kadar, sonra tekrar basliyorum.


  • stavro  (09.05.16 22:43:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.