Aliexpress'ten verdiğiniz enteresan siparişler

neler sipariş veriyorsunuz?

ben genel şeyler alıyorum. alışveriş özürlüyüm. aklıma bir şey gelmiyor. pc telefon aksesuarları, takı tarak, çakı çakmak en fazla.

3d yazıcı ve drone siparişleri şu sıra çok oluyormuş.

burada aldığınız ürünleri linkleri ilen paylaşır mısınız. başkalarının da ilgisini çekecek şeyler olabilir.

ben en son bunu aldım;
tr.aliexpress.com

yeni nesil telefonlar için kablosuz şarj cihazı. 1 ayda geldi. kullanışlı, tatlı bi şey :)

link koyamayacağım ama aşağdaki gibi:

- mini drone
- anahtarlıklar
- bileklikler
- eşe dosta küpe kolye vb
- telefon tutacağı
- deri mont patch
  • eindaclub  (09.05.16 13:56:20)
sokak kapısı için kilit ve mutfak lavabosuna uç almıştı en ilginç

  • neira  (09.05.16 14:01:39)
o kablosuz şarj aletinden ben de aldım. ayrıca nfc tag ve et termometresi de aldım. micro usb kablo ve google cardboard siparişi de verdim ama gelmediler.

kablosuz şarj aleti: www.aliexpress.com
nfc tag: www.aliexpress.com
et termometresi: www.aliexpress.com
  • inheritance  (09.05.16 14:20:44 ~ 16:41:26)
fav'a attım, linkleri bekliyoruz ailecek :)

  • gneral  (09.05.16 14:26:37)
1 lira boyutunda güneş enerjisi ile çalışan araba almıştım. güneşe koyunca çok hızlı şekilde kaçıyordu bir yere takılana veya gölgeye gelene kadar.

  • fakyoras  (09.05.16 15:05:32)
yakında bunu aldım. tr.aliexpress.com arabaya dokununca çarpılanlar için. önce bunu dokandırın sonra siz dokunun. statik elektrik alır.

bu var kumanda kaplayıcı aldım. www.aliexpress.com

bu. kesme tahtası :) www.aliexpress.com

kablo kesici. tr.aliexpress.com

kumpir yapıcı. harika oluyor. tr.aliexpress.com

horlama durtucu. horlayınca elektrik veriyor. kullanmadım. tr.aliexpress.com
  • cptxxx  (09.05.16 15:37:11)
semenderr in özel isteği üzerine devam edeyim.

şu duyuruda aradığım sonradan bulduğumuz. pas silici diyelim. www.eksiduyuru.com

keyboard harfleri solanlar için. tr.aliexpress.com

uzakdoğu şifa kaynağı hakikaten işe yarıyor. anamda test ettim :) tr.aliexpress.com

ışıklı mıknatıslı zımbırtı. faydalı bence. tr.aliexpress.com

balık tutmaya çalışanlar için alarm. balık vurunca öter. tr.aliexpress.com

arabanız varsa cok önemli açık kapı gece fosforu. tr.aliexpress.com

daha var da sadece bende olsun dediklerimi yazmıyorum :)
  • cptxxx  (09.05.16 15:59:05)
cptxxx'in kumpir yapıcısından bende var. çok güzel kestane yapılıyor mikrodalgada tavsiye ederim. ben 10tlye mi ne aldım zamanında.

  • yue  (09.05.16 16:05:15)
bunu aldım şimdi: www.aliexpress.com

  • gneral  (10.05.16 19:06:50 ~ 19:07:07)
linkteki drone'u aldım güzel alet. almayı düşünen varsa tavsiye ederim. evde kullanmak imkansız, çok güçlü; açık alana uygun. öğrendiğim kadarıyla 500 grama kadar gümrükten geçiyor drone. benden 60 kuruş gümrük masrafı aldılar :) 1 aydan kısa süre içinde de ulaştı.

tr.aliexpress.com
  • semenderr  (27.05.16 12:20:50 ~ 12:30:49)
up up up

  • spartamed  (19.06.16 16:48:07)
sakin silme bunu.

aga hangi linke tiklarsam anasayfa cikiyor, nasil halledecegim onu?
  • baldur2  (19.06.16 17:00:00)