[]

Yüksek Lisans yapan duyuru Uzmanları ?

Mülakattan önce jürideki hocalarla görüşeyim mi? Evetse Ne kadar zaman önce?
 
Hayır, görüşme.


  • babilbaligi  (09.05.16 11:14:02) 
tanıdığın hocalar değilse itici olur bence. tanıyorsan hem hal hatır sorar hem de yüksek lisans planından bahsedebilirsin bence abes kaçmaz.


  • in vino veritas  (09.05.16 11:20:17) 
İtici falan olmaz. Hocalar önceden bildikleri, gerçekten çalışmak isteyecek birini almak isterler. Mülakatta iki dakika gördükleri adamı değil. Bence çalışmak istediğin hocayla konuşup, çalışmak istediğin konuyu vs anlatı kendini tanıtabilirsin. Öncesinde bir mail atıp CV ve niyet mektubu göndermen ve randevu istemen daha şık olur.


  • evrim halkasi  (09.05.16 11:29:51) 
Hocalar tanıdıksa görüş, kendi üniversitende devam edeceksen yüksek lisansa kesin görüş, ama mülakat için geldiğini belli etmeden, yüksek lisans planından bahset, fikir iste, istekli olduğunu anlasınlar.


  • elikası  (09.05.16 11:35:17) 
Görüşün. Varsa tavsiyelerinizi almak isterim diyin. Evrim halkası güzel demiş.


  • mutlusismankedi2015  (09.05.16 12:43:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.