samsung'un arayüzü çok çirkin değil mi?

telefon bakıyorum, bugün gittim biraz kurcaladım telefonları.

ve samsung'un çok basit, oyuncak gibi bir arayüzü var. menüsü iğrenç kelimenin tam anlamıyla. a5 alacaktım vazgeçtim, sony alacağım sanırım.

kimse mi bir şey demiyor bunlara yahu.

doğru düşünüyorsun.

  • hpkhga  (08.05.16 23:40:29)
doğru ama sony ondan daha berbat. arayüz konusunda htc en iyisi.
htc 10'u beklemeni öneririm, 3-4 güne kadar çıkıyor.

  • etna  (08.05.16 23:44:21)
çirkin değil, leş.

  • olutaklidi  (08.05.16 23:45:00)
A serisinde tema özelliği var. Değiştirebiliyorsun yani.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (08.05.16 23:46:29)
asus'un launcher'ını kullanıyorum, on numara birşey. zenui diye geçiyor sanırım.

  • gneral  (08.05.16 23:47:36)
neredeyse samsung haric android kullanmis, launcher nedir bilen her kullanici bas bas bagiriyor, sitelerinde yorumlarda feedbacklerde uzun süre ouchwiz b.k gibi dendi. uzun bir süre google mi yarisiyorsun samsung dendi. her google applicationina samsung alternatifi var. hicbirini de silemiyordun. android oldugu icin googlelar, samsung oldugundan samsung appleri kaliyordu. kendi galaxy apps diye store bile denediler.

cdn02.androidauthority.net

milyonlarca geridönüs aldilar, takmiyorlar.

kimse bir sey demiyor degil, herkes diyor ama takmiyorlar. htc google ile anlasti, sende varsa app ben yapmiyorum, sende yoksa ben yapiyorum, bu sekilde bloatware olmadan sürüm hazirladi yeni htc m serisi icin. bir bunlara bak, bir samsunga.

google play edition cikarttigi oldu bunca yil icinde ama onu da trde bulup almak imkansizdi.

stock android kalp.
  • wiillii  (08.05.16 23:55:48)
evet öyle.

custom launcherlar var.

nova launcher kullanıyorum ben, çok güzel
  • nucleon  (09.05.16 00:06:10)
Bir htc kullanıcısı olarak ayni fikirdeyim. Mavisinin tonu başımı ağrıtıyor baktıkça.

  • manuel mandalina  (09.05.16 00:14:46)
en kötü arayüzlerden birine sahip samsung. sony ve htc bu konuda daha başarılılar.

  • mimimi  (09.05.16 00:20:58)
Yani bloatware'leri falan da geçtim de bu çirkinlik nedir ya?

www.android.gs
  • ycan07  (09.05.16 00:49:42)
aviate launcher deneyin cok cekilebilir kiliyor estetik geliyor. yahoo'ya ait.

  • volkatina  (09.05.16 01:26:17)
nokia'nın, microsoft'un, jolla'nın launcher'larıyla eli yüzü düzgün bir hake geliyor arayüzler.

kişisel favorim nokia z launcher.

bu arada sony'nin arayüzü daha leş.
  • avianthem  (09.05.16 02:08:03)
Bu yuzden ben hala 4.4.2 kullaniyorum. Guncellemiyorum telefonu. Cok bozdu samsung :)

  • isott  (09.05.16 07:22:19)