Reflü belası : (

3 r gündür midede yanma ve özellikle göğüs kafesimde basiklik şişkinlik var, sürekli bi öğürme ve geğirme ihtiyacı duyuyorum, midem sürekli şişkin gbi, ve ağzıma acı su geliyor. Çekilecek gibi değil, ne emin gavisconu vardı ona ortak oldum ama faydası yok ya:(

abi ciddi reflü sahibi birisi olarak tavsiyem
yoğurt ye kola ve baharat ve acıdan uzak dur
yarına bişi kalmaz umarım
  • psyence fiction  (08.05.16 20:26:50)
Yoğurt dışında digerlerini tuketmiyotum ama bugünlerde azdı yine özellikle midededi şişkinlik nefes alisimda karnım gurulduyor, bi de geğirme ihtiyacı duyuyorum:(

  • le fantome de l opera  (08.05.16 20:35:35)
soda iç

  • shotgunwoman  (08.05.16 20:39:44)
eğer geçmezse gece yüksek yastıkla yat. boğulma riskin var

  • pinman  (08.05.16 20:41:33)
rennie de kullan anlık önler o da yanmayı.

ama kesin çözüm sık sık yememek acı ekşi baharatlı gıdalardan uzak durmak.
  • toua tokuchi  (08.05.16 21:01:07)
L A N S O R in the house yo!

(bkz: proton pompası inhibitörü)
(bkz: lansor)
  • dodi el ford  (08.05.16 21:38:13)
test edilip onaylanmış bir fenomen olarak ==> kefir

  • ukde  (08.05.16 21:43:56)
Canlar peki, göğüs kafesi sıkışması ha zimsizlik ve geğirme neden olur, yıllar önce yine böyle bir şey olmuştu 1 2 haftaya düzelsin bu aralar yine var inanın çekilecek gibi değil

  • le fantome de l opera  (09.05.16 13:49:37)