Yetişme Planı yapıyoruz

Şimdi arkadaşlar yarın bir iş görüşmem var istanbulda. ben 1 saat 20 dk mesafeden uçakla gideceğim

Uçak saati: 9.10 Anadolu jet, Sabiha gökçene
Görüşme yeri: Gayretepe Astoria civarlarında
Otel: Beşiktaş
Görüşme saati 14.00

Şimdi bana öyle bir plan yapalım ki otele gidip hazırlanacak vakit yaratalım, sabahın köründe takım elbiselerle sürünmek istemiyorum yollarda.

Teşekkürler..

matemetik problemi gibi sormuşsun kardeş. ben yazayım hesabı sen yap.
sahiha'dan havataş ile 30-45 dk.da kadıköy'de olursun. devamında en uygun rota metro+marmaray+metro ile yine max 45 dk.da gayrettepe'de olursun.

  • manuel mandalina  (08.05.16 13:33:51)
otelin zincirlikuyu civarında mı? point otel filansa eğer sabihadan taksim'e giden havataşlar zaten oradan geçiyor, 11deki havataşa yetişsen ve 12de otelde olsan 1 saatte hazırlansan ve taksiyle astoriaya gidişinin de 10 hadi zorlayarak 15 dk olacağını varsaysak bile rahatlıkla yetişiyorsun.

  • in vino veritas  (08.05.16 13:52:16 ~ 13:53:11)
galiba görüşmeden önce beşiktaş'a otele uğraman gerekiyor. havataş ile kadıköye gel (45 dk.) veya bir otobüs var kadıköy-sabiha ona binersin. bir de bagaj bekleme-rötar olmamasını diliyoruz.
kadıköy-beşiktaş en hızlı vapurla geçersin.(20-30 dk)
beşiktaşa varınca otele git.
gayrettepe'ye taksiyle git. gördüğün gibi pek vakit kalmadı çünkü.
9.10+1.20-10.30 istanbuldasın(11.00 diyelim)
1 saatte kadıköy'e geldin: 12:00
kadıköy-beşiktaş ( vapur saatleri vs.):12:45
hesabıma göre 13:00te otelde oluyorsun.
yarim saatte hazirlanip
15-20 dk'da taksi mesafesi yetisirsin.
9.10 inis saatinse rahat rahat...
  • maq  (08.05.16 13:55:33)