[]

Şu allerji türü için hangi doktora gitmeliyim?

Sık sık duş alıp soğuk odada yatmaktan bir rahatsızlık oluştu. Geceleri kafama bir şey giyip yatmayınca kafamda bir üşümüşlük peyda oluyor. Nezle-grip oluyorum. kafama sıcak su torbası koyunca geçiyor epey.

Sinüzit olabilir diye kulak-burun-boğaz'a gittim. Kontrol etti, yok, dedi doktor. Ama allerji olabilir, dedi; Göztepe Eğt-Arş Hastanesi'ne gitmemi önerdi.

Ama hangi bölüme gitmemi söylediğini hatırlamıyorum. KBB'a mı yoksa başka bir bölüme mi gitmeliyim?

On gündür kafamdaki soğukluk gitmedi, burnum akıp duruyor allerjik bir durum var gibi, hapşırıyorum en basit bir koku alınca.

Hangi bölüme gideyim?

 
Başka kbb'ye git.


  • ThomasJefferson  (08.05.16 00:04:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.