Facebook Mobil Problemi (Nereden geldiği bilinmeyen numara)

Arkadaşlar, geçen ekşisözlük'te takılırken bir Facebook linkine tıkladım. Adam mobil facebook uzantılı bir link vermiş, haliyle pc üzerinden mobil facebook linki açıldı o ilginç görüntüsüyle.

Ama bir de gördüm ki telefon numaramın onaylanmadığını söylüyor ve kısa mesajla etkinleştir diyor sayfanın en üst kısmında. Numara olarak bilmediğim, tanımadığım bir numara. Facebook benim Facebook'um. Hesap ayarlarına tıkladım, telefon ekle dedim bir tane daha tanımadığım telefon numarası çıktı. Aynı şeyi yine tekrarladım, başka numara eklemedi. Bana sordu numaraları...

Şimdi hesap ayarlarımda sms onaylaması yapılmamış 2 tane numara var. Ama nereden geldiklerini bilmiyorum. Facebook bu tarz saçma hatalar yapar mı? Veya tıkladığım linkle ilgili olabilir mi? Ya da yıllar önce ben geyiğine falan ekledim de hatırlamıyor muyum?

Veya başka bir sebebi olabilir mi?

Saygılarımla...

8 10 duyuruda gördüm bu hatayı, benim de başıma geldi, 4 5 arkadaşıma da olmuş. Sorun çıkan görmedim ama. Numaraları silip şifreyi değiştirin, bi şey olmaz.

  • komsu komsunun nickine muhtactir  (08.05.16 00:53:28)