Mutsuzluk

kendinizi sevmediğinizi hissettiğiniz oluyor mu? sevilmeye değer olmadığınızı filan hissettiğiniz? nasıl başa çıkıyorsunuz bu hislerle?

yeni sevgili bulana kadar evet oluyor bu hisler. kilit nokta yeni sevgili bulma. insan boşluktayken neler neler düşünüyor da geçiyor sonra. yoksa her kör satıcının kör alıcısı...

  • elorelia  (07.05.16 14:42:49 ~ 14:42:59)
kendimi çok acımasızca eleştirdiğim oluyor. sevmiyor değil de kızıyorum kendime öyle durumlarda. ama bence herkes bir şekilde sevilmeye değerdir.

kendi değerlerimden yola çıkarak hiç onaylamadığım, sevmediğim bazı insanlar var. ama onların da anaları, kardeşleri, eşleri, arkadaşları vs var, dolayısıyla seviliyorlar birileri tarafından ve bir şekilde. bunu düşünmek yeterli olmalı.

bununla birlikte kendini çok seven ve önemseyen insanlardan olmak istemem. bir çoğu çevresine bencilce davranıyor çünkü. bence en iticisi onlar.
  • manuel mandalina  (07.05.16 14:52:47)
Kesinlikle olmuyor.

  • i was made for you  (07.05.16 14:53:53)
Bugün tam olarak öyle hissediyorum. Yani bir şekilde canım sıkılıyor ama sıkılmam için ortada neden yok. Her gün yaptığım şeyleri yapıyorum aslında ama hiç bir şey gelmiyor içimden. Her şeyi denedim ama geçmiyor. Oyun oynadım, film izledim, kitap okudum. ı-ıh.

başa nasıl çıkıyorum, Allah seni yarattıysa lazım olduğun bir durum vardır lan dur hele bir diyorum. Galiba.
  • pomknos  (07.05.16 22:54:48)
ben yaklaşık 10 yıldır böyle hissediyorum. alıştım da.

  • avianthem  (07.05.16 23:26:04)
8 9 senedir kendimi böyle hissediyorum. alıştım, bir şeyle başa çıkmıyorum.

  • olutaklidi  (07.05.16 23:51:26)