[]

Araç Otomatik Kapı açma

2. el aldığım araçta kapılar anahtar çevrilerek açılıyor. Bunu otomatiğe çevirmek istiyorum. Fakat bu işi anahtarın üstünden yapmak istiyorum. Yani harici bir parçayı anahtarlık gibi taşımak istemiyorum. Var mı böyle bir işlem ?
 
var. anahtar yeni bir kılıf içine alınacak, düğme anahtar kılıfında olacak. gerisi otomatik kilit takma işi. bir oto elektronikçiye git, 1-2 saatte halleder verir.


  • babilbaligi  (06.05.16 16:13:59) 
Var.

Anladığım kadarıyla aracın kumandası, eski tip normal tuşsuz kumanda. Kumandalı anahtar yaptırıyorsun ya da olan kumandanın ucunu kesip kumandalı bir kabın içine koyuyorlar. Sustalı ya da normal tuşlu modelleri var.
Ama şu önemli, aracın 4 kapısı, araç içinden tek tuşla kitlenip açılabiliyor mu?
  • battal gemalmaz  (06.05.16 16:15:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.