ofiste zımbayı bitiren eleman

Merhaba,

komik bir soru belki ama gerçekten çözüm bulamıyoruz.
ofiste çalışan hiperaktif bir eleman var. aslında odası farklı yerde ama bizim birimde çalıştığı için sık sık ziyarete geliyor.
geldiğinde de ofiste masalarda duran zımbaları eline alıp silah gibi sağa sola "ateş etmek" için kullanıp zımbaları bitiriyor.

Siz olsanız buna nasıl bir çözüm bulurdunuz?
NOT: Uyarılara kulak asmıyor ve sevdiğimiz bir arkadaşımız.

bizde de var bunlardan iplemiyoruz. dikkat çekmeye çalışır böyleleri. ya da şöyle yaparsınız arkadaşlarınızla karar alıp tüm zımbalardaki telleri boşaltır masaya öyle koyarsınız. bir yapar yok iki yapar yok sıkılır sonra.

  • tolgan  (06.05.16 09:11:47)
Diablo sikerim belanı ha yavşak derdim sonra gülerdim kafası karışırdı bence.

  • six packsiz  (06.05.16 09:12:29)
onunla eşit konumdaki biri değil, onun bir ya da bir kaç üstü bu işi halleder. söyleyin üstünüze, o zımbalasın.

  • 1adam  (06.05.16 09:17:18)
zımbayı sakla

  • cekilmis gayfe  (06.05.16 09:34:25)
want2die +1

  • lcha  (06.05.16 09:36:59)
ona 'milli servet' kavramından bahset.

  • manuel mandalina  (06.05.16 09:44:49)
hayatımda ilk kez zımbayla ateş etmeyi denedim. zevkliymiş ha askjakslfkajlsf

kardeşim yapma diyemiyo musunuz biriniz de anlamadım ki
  • hushhush  (06.05.16 10:24:45)
Geldiginde hepiniz zimbanizi elinize alin ve kendisine dogru atesleyin adfgs

  • red g  (06.05.16 10:27:57)
hayvan dışkısı bulaştırın zımbaya, maksat ibnelik.

  • Absinthe75c  (06.05.16 10:29:56)
@hushhush uyarılara kulak asmıyor demiştim.

  • safepassage  (06.05.16 11:37:31)
ne kadar salakça birşey bu ya. arkadaşa bi oyuncak tabanca alın, ucundan sünger ok atan tabancalar var. yeltendiğinde bunu verin oynasın.

oyuncakcimburada.com
  • battal gemalmaz  (06.05.16 11:43:17)
sormayın sinirim bozuldu artık. çözüm bulmak ne zor işmiş. Ofis zaten küçücük, 7 kişiyiz. Zımbayı çekmeceye koysam herkese lazım oluyor gelip alamıyorlar. Herkese zımba temin etsek çekmeceleri yok zaten masanın üzerinde duracak. İnsanlarla uğraşmak yemin ederim dünyanın en zor işi.
japon yapıştırıcı sürücem üstüne, eline yapışsın aq

  • safepassage  (06.05.16 14:23:29)
Komik değil, sinir bozucu bir durum. Sevdiğimiz bir arkadaşımız dediğinize göre yeteri kadar sert olamıyorsunuz. Daha ciddi olmayı deneyin. Uyarılara kulak asmıyor ne demek yahu, oyun parkı mı orası?

  • pike  (06.05.16 14:38:29)
ziyan edilen herşeye karşı acayip uyuzum şahsen. hak hukuk meselelerine dikkat eden biri ise, yaptığının ziyan olduğuna ikna olursa kendiliğinden vazgeçer bence.

  • manuel mandalina  (06.05.16 15:33:47)
Masaya sabitleyebilecegim buyuk ve agir bir zimba alırdım.

  • shadowcat  (06.05.16 15:50:50)
çocuğu rencide et. oğlum sen gerizekalı mısın ne işlerle uğraşıyorsun falan de.
yemezse ikinciye sert yap götüne sokarım zımbayı falan de atarlan. bi daha yapamaz.

  • cekilmis gayfe  (06.05.16 15:54:57)
Ofis içerisinde en sinir olduğum şeyler arasında ilk 3'e oynar bu durum, düşününce bile sinir bastı.

Arkadaş geldiğinde bir şey zımbalamak için iste zımbayı, sonra da ona uzak bir yere koy, uzanamasın. İsterse de açık açık ama şaka yollu ''Sen gittikten sonra zımba kalmıyor, bundan sonra olaya el koyuyorum.'' deyiver.
  • kaymaktutmayansicaksut  (06.05.16 16:04:38)
götünü zımbala, sonra hunharca gül. hem zararsız, hem çok etkili. biraz etik sorunları olsa da...

  • babilbaligi  (06.05.16 16:06:52)
Şimdi aklıma geldi de, o vatandaş gittikten sonra "boş kovanları" topluyor musunuz yerlerden masaların üzerlerinden filan. Gerçekten merak ettim.

Eğer topluyorsanız, o boşa harcadığı zımbaları toplayıp görünür bir yere koyun biriktirin. Gördüğü zaman bunlar senin boşa harcadığın zımba telleri diye gösterirsiniz. Gerçi böyle lüzumsuz işlerle uğraşan adamdan bunu anlaması da beklenemez ama neyse.
  • battal gemalmaz  (06.05.16 16:09:44 ~ 16:18:30)
abi ne ilginc insanlar var ya dusunup nedenini aramaktan yoruldum gercekten ya.
ne bicim bi ulkede yasiyoruz biz. yok toplamiyoruz zimbalari ama iyi fikir onu da denemek lazim. ben aslinda onun amiriyim ama ciddi sekilde soylesem de, onunden alsam baska yere koysam da adam kendini durduramiyor heralde. bunun icin de tutanak tutacak degilim yani ama cok sinir bozucu.

zimba toplamak iyi fikir bak. psikolojik baski da hisseder.

sagolun be! iyi ki varsiniz :)
  • safepassage  (06.05.16 22:29:48)