arkadaşın nazarinin değmesi

merhaba arkadaşlar, normalde boyle seylere inancim yoktur ama son bir aydir yasadigim bir durum bu. eylül isminde bir arkadasim var, yaklasik dort senedir tanisigiz. bu zamana dek bana cok yarari dokundu ama son bir aydır onunla bir konu konustuktan hemen sonra o durumu yasiyorum. ornegin dusmek hakkinda konustuk hemen ertesi gun dustum. sonra iki defa daha dustum. dun bir arkadasi stresten kusmus. ben de dedim ki oyle seyler genelde filmde olur, cok sacma bir kusma biçimi dedim. deeken ben gotum çıkana dek kustum. bu gece de kendisiyle konuştuktan sonra tıraş olmaya gittim. tiras esnasinda nasil olduysa jilet sol elimin bas parmagina denk geldi ve derimi kesti. oluk oluk kan akti. normalde onanmam boyle seylere ama bu kadar tesaduf var mi acaba dedirtti. kendisi renkli gozlu degil,kiskanc biri de degil. zaten olumsuz yonu olsaydi arkadasim olmazdi. ama bu olaylari anlayamadim. napmak lazim? ona mi yoksa bana mi kursun dokturmek lazim? ya da nazar boncuğu mu takmaliyim, simdiden teşekkürler

algıda seçicilik?

  • devilred  (06.05.16 03:05:54)
Tak bi boncuk, zararı dokunmaz. Kendini de daha iyi hissedersin hem.

  • physcos physcos  (06.05.16 03:12:27)
Var oyle tipler.

Bugun arkadas isyerine geldi. Kalabalikti ortalik biraz vakit gecirdi. Sen baya sabirliymissin normalde cok sinirlisin falan dedi. Kapidan cikti bi' kadin geldi durduk yere ariza cikardi delirtti beni. :)
  • isott  (06.05.16 04:33:51)
Bu olaylar bir kere de normalde böyle şeylere inanan insanların başına gelsin yahu. :)

İçiniz rahatlayacaksa takın boncuk nedir yani?
  • of dream and drama  (06.05.16 08:45:21)
kurşun mu doktursem diyorum ben de. daha once yaptiraniniz oldu mu

  • iglesias  (06.05.16 10:26:31)