[]

Sınav çalışırken destekçiniz olan şeyler

Çok yoğun bir sınav haftasına giriyorum günlük 10 saat çalışmam gerekicek


Tavsiye edebileceğiniz yiyecek içecek balık yağı bilimum motivasyon önerileri nelerdir?

 
birkac saatte bir meyve yiyin. glikoz zihni aciyor. muz benim tercihim.


  • of dream and drama  (05.05.16 19:47:58) 
kahev, kahve demiş miydim, dedim mi hatırlamıyorum ama kahve(fazla kafeinden mütevvellit sıyırdığım doğru). bu mottoyla günde 10 fincandan fazla kahve içiyorum. insalar için elektriğin kesilmesi, su kesilmesi kabustur benim için evdeki kahvenin bitmesi kabus.

not: bazen kahve yapmaya üşendiğimde kaşıkla yerim ama kahvesiz kalmam.

yeşil elma zihin açar diyorlar ama ben pek etkisini göremedim.
  • kuzey li  (05.05.16 19:58:37 ~ 19:58:47) 
3 Önerim var.

1) Çalışmaya başlamadan önce kalın giyin eklemlerini ısıt. 20dk da bir zar zor 10 tekrar yapabileceğin ağırlıkta bir dumbell ile iki kolla da curl yap.

2)Banyo kovan varsa içine soğuk su doldur buzluktan da buz at. 5dk bekle soğusun iyice. Kafayı daldır çıkar.

3)Kaliteli multivitamin kullan.

Haftada 20-30 sayfa ingilizce yazı yazmak durumundayım. Bu yöntemler verimliliğimi arttırdı. Manospherede gezen sitelerden birinde bulmuştum.
  • ThomasJefferson  (05.05.16 20:12:01 ~ 20:13:21) 
ben kişniş tohumu kaynatıp içiyordum. içtikten sonra çok fena odaklanıyordum derse nedense


  • false pretension  (05.05.16 20:14:51) 
arkadaşa yaptığınız goygoy bittiyse ben gerçek tavsiyeyi vereyim. günde 10 saat çalışma temposu standardımın altında olan biri olarak, daha önce bu tempoda hiç çalışmadan yemekle falan bu işi halledebileceğini düşünmüyorum, bu işler antreman işi.

ama çok faydalı bir önerim var, sıkıldıkça 10ar dakikalık meditasyonlar yap.
  • turkuaz  (05.05.16 20:14:57) 
Fiktre kahve
B vitamini
Günde 1 saat kaliteli dinlenme

Bu ucune dikkat et, gunde 10 saat calisirsin. Mumkunse yatma kalkma saatlerini sabitle.
  • babilbaligi  (05.05.16 20:16:22) 
1) Pomodoro: Uygulamaları var. Sistem 25 dakika çalış, 5 dakika ara ver şeklinde. Bana 25 dakika-5 dakika çok dikkat dağıtıcı geldiği için ve büyük aralar çok uzun geldiği için 50-10 yapıyorum ama belki sana orijinal 25-5'ler güzel gelebilir.

2) Teknolojiyi komple kes: Kitap, defter gibi internet gerekmeyen bir şeylerden çalışacaksan. Bilgisayarı kapat, mobil internetini kes, hatta cebi de kapa. Sanki mağarada kitap, defter varmış gibi olsun.

3) Ara ara hafif meyve ama çok değil, şekeri mayıştırmasın.
  • aychovsky  (05.05.16 20:19:11) 
Kuruyemis falan da olabilir aralarda


  • balpolen  (05.05.16 21:35:08) 
bol bol su.


  • shotgunwoman  (05.05.16 21:40:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.