Ankara'da ucuz hostel?

Ev arkadaşım bi arkadaşıyla Ankara'ya gidecekmiş yarın 2 günlüğüne, nerede kalsak diyorlar ama ucuz bi şey bulamamışlar, şimdi bunlar bi hatun bi erkek kişi ve çıkmıyorlar, yani böyle aynı oda da olsa 2 yatak iyi olur..
teşekkürler..

hostelbookers.com gibi siteler var ama bundan ziyade kızılayda pek çok otel var böyle bi çifti kabul edecek (uygun fiyat olup iki kişi için 50 lira filan saanırsam). ben hiç gitmedim ama zor durumda kalıp da giden arkadaşlarım oldu... eğer hiç bi çözüm bulamazlarsa bana ulaşınız ben de telefonla bu çeşit otellerin durumunu öğrenip size yardımcı olabilirim... şimdi arayasım gelmedi elemanı:)

  • paltar yuyan masin  (12.11.09 17:13:13)
ankara da hostel yok. couchsurfing tavsiyemder. olmaz derlerse misafirhane(üni felan) öğretmenevi felan denesinler derim.

  • uctumdageldim  (12.11.09 18:15:46)
couchsurfingi ben de tavsiye ederim.
orduevi misafirhane mumkunse en hesaplisi o olur.

  • traktor  (12.11.09 21:38:49)
öğretmenevi hafız mis gibi. iki kişilik oda 35TL, altı kişilik oda 20TL kişi başı fiyatları kahvaltı dahil.

  • aysiku  (13.11.09 13:01:39)