Tokken Verilen Kanda Çıkan Değerler

Ne kadar sağlıklıdır? Hangilerine güvenilir, hangilerine güvenilmez? Hekim bu tahlillere bakarak açken nasıl çıkacağına dair tahminlerde bulunabilir mi?

Tıka basa tokluk değil elbette, hafif bir kahvaltı diyelim. Kan tahlili yapılacağını bilmeden gittim, aldılar, meraktayım.

Ac olmadiginizi soylemissinizdir ama, ona gore degerlendirmesini yapar.

Benim de en son tok karina alinmisti kanim, doktor da biliyordu.
  • kuehles blondes  (05.05.16 00:41:35)
Söyledim, çok da şikayetçi olmadı durumdan. Belki başı kalabalık olduğu için "testleri tekrarlayalım" dememiştir diye düşünmüştüm ben de.

  • sevgikusunkanadinda  (05.05.16 00:44:19)
Ben sordugumda "bu degerleri etkilemez zaten" gibisinden bir seyler demisti ama hangi testleri yapti hatirlamiyorum:(

  • kuehles blondes  (05.05.16 00:49:09)
şekere, insülin direncine fln güvenilmez, tsh'a bazen tok baktırıyorum sanırım onda sıkıntı olmuyor. sen nelere baktırdın?

  • ben ben sarisinim ben  (05.05.16 00:49:14)
Epey tüp aldılar farklı değerlere bakmak için, şimdi elimde değil liste. Ama kolesterol, B12 ve D vitaminiydi özellikle baktıklarımız, onları hatırlıyorum.

Kolesterol çok az yüksek, B12 normal, D vitamini eksik çıktı. Vitamin için takviye ampul verdi.
  • sevgikusunkanadinda  (05.05.16 01:00:55)