[]

Marmara Ü, Göztepe kampüsünde en uyguna çıktı veren yer?

Çok sayıda çıktı almam gerekiyor zaman zaman.
Bazen 200 sayfa, bazen 500 sayfa.
Dükkan dükkan sormaya vaktim yok.

Bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

 
Kaç yıldır giderim ben de bilmiyorum en ucuzu hangisi ama kütüphanede 250 sayfalık kitabı 10 liraya çektirmiştim bir kaç ay önce.


  • jazzabel  (04.05.16 22:00:38) 
ahmet abi var hemen okulun karşı sokağında. iletişimdi heralde dükkanının adı. bu 555 diye ciks bi cafe var ya, onun yanından giriyosunuz ilerde solda. başkasına gitmeye gerek yok bence, o bölgedeki efsanedir ahmet abi :)


  • parola58  (05.05.16 00:48:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.