cevrenizde kac kisi hastalandi, sakatlandi, yaralandi vs?

ozellikle son haftalar cevremde bircok kisi sakatlandi yada hastalandi. ciddiye alinacak bir istatige ulastigi icin size sorayim dedim. illa buyuk seyler olamsina gerek yok. parmak kesilmesi, dis kirilmasi vs..de olabilir.

Çevremi bilmiyorum da ben son 6 ayda iki kez zatürre atlattım, defalarca nüksetti, 2 kez hastaneye yattım farklı sebeplerden, ayağımı kaynar suyla yaktım 1 ay yerimden kıpırdayamadım, bileğimi incittim, defalarca grip/sinüzit oldum, yediğim serumun içtiğim antibiyotiğin haddi hesabı yok. Yılın bahstsızıyım bence.

  • bir nick var benden iceri  (04.05.16 10:03:02)
ben 1 haftada 2 yarı maraton koşmaya kalkınca 2.nin akşamında evde düşüp bayıldım
kafam yumurta gibi şişti, sağ omzum, sağ kalçam simsiyah oldu düşmenin etkisi ile
1 hafta da düşük tansiyonla gezdim.
  • Corc  (04.05.16 10:06:30)
şu zamanda her yönden sağlam kisiye denk gelmek zor zaten. arada bir de olsa insanin kendisinin ne kadar aciz, dayaniksiz, zayif olmasini anlamasi bakimindan hastalikta lazım. hiç hasta olmamakta basli basina sorundur. çünkü bu hal insanı yanıltır ve bir kibir hali olusturur.

  • 1adam  (04.05.16 10:19:51)
Yılbaşından beri iş yerinde 1 kişinin ayağı kırıldı, 2 kişi kıl dönmesi ameliyatı oldu, 1 kişide iyi huylu tümör bulundu ve bacağından kazıdılar, 1 kişi burnundan ameliyat oldu.

  • theodor  (04.05.16 10:38:11)
Daha dün bir arkadaşımı hastaneye yatırdık.

  • Lim5  (05.05.16 02:19:13)