şu espriyi anlamadım

eksisozluk.com

açıklar mısınız?

Uzun bir programa çıkmadan sorulacak sorular önceden gazetecilere veriliyor, onlara uzundan habersiz övmek kalıyor sadece. vb. vb.

  • Apocalypse  (03.05.16 22:13:04)
Siyasetçiler basın toplantısında. sorulacak soruları veriyorlar ondan

  • fuzzy olmak istemistim  (03.05.16 22:13:16)
kpss skandalına gönderme yapılmış, hani bi ara cemaat veriyordu ya.

  • dirty pussy and cock  (03.05.16 22:24:24)
calinan kpss sorularina atif var

  • brkylmz  (03.05.16 22:30:54)
bana da calinan sorulara atif gibi gelmisti.

  • bohr atom modeli  (03.05.16 22:38:14)
Kendi öğrencilerine verdikleri Ygs lys ve kpss sorularına gönderme.

  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (03.05.16 22:40:51)
evet aslında oda var arafta kaldım ama diyor ki

"akp gençllik kollarında çalışıyorum

1. sorularınızı alayım"

bu gazetecilere falan söylenecek bir şey yani. ama emin olamadım yinede.
  • freetakilir  (03.05.16 23:05:26)
sınav sorularındaki şifre skandalına gönderme var.

kesin bilgi.

ccc inci siker ccc .
  • eksimeksi  (03.05.16 23:46:54)
çalınan sorulara atıf var. o bir diyalog değil, inci formatına ya da formatsızlığına yabancı olduğunuz için birçoğunuza değişik gelmiş olabilir. şimdi şöyle;

elamanın biri ''akp gençllik kollarında çalışıyorum'' diye bir başlık açmış ve ilk entry'yi de altına ''sorularınızı alayım'' diye entry girmiş.
bak, hemen altında yazar nick'i ve entry girilme tarihi var.

sonra biri gelmiş, ''@2''nin hakkını vermiş ve lafı koymuş. olay bu.
  • air  (04.05.16 00:57:55 ~ 00:59:15)
Kesinlikle kpss ile ilgili.

  • isott  (04.05.16 01:01:39)