Küçülen Memeler

Spordan, kas artışından ve kilo vermekten ısrarla küçülen memelere nasıl dur diyoruz? Bunun belirli bir sebebi var mı ya, bazı sporculara bakıyorum hiçbir değişim yok, bir de benimkilere bakıyorum :( Genelgeçer bir şey de onların memeler mi silikon acaba, yoksa yapılabilecek bir şeyler var da ben mi bilmiyorum?

Silikon yaw instagram sporcularının memeleri. Karın kasları görünecek ama meme aynen duracak hemi?

  • hasmetizm 2046  (03.05.16 16:06:48)
Yağ yaktığın için vücudundaki yağ olan kısımlar eriyor. Ve bil bakalım memelerin içinde ne var? :)
O yüzden küçülmesi doğal fakat ekstra bir çalışma var mı bilmiyorum. Bildiğim kadarıyla meme büyütecek bir çalışma yok ama göğüs antrenmanı ile desteklenebilir sanki.

  • ayaz mckiller  (03.05.16 16:08:25)
yağ kütleniz azaldığı için normal. vücudunuzun neresinden yağ yakacağına maalesef karar veremiyorsunuz.

  • dahili meddah  (03.05.16 16:08:49)
Küçük meme seven bir tek ben miyim? Bırak mandalina kadar kalsınlar. <5

Bir de ben olsam kolları geniş tutarak şınav çekerdim. Daha da erir diyorlar ama meme dokusu altındaki kasın büyümesiyle memenin de dik, toparlak, iri ve diri görüneceğini savunuyorum.
  • yirmisantim  (03.05.16 16:10:07)
lömbür lömbür meme yerine portakal kıvamında meme +1
50-60'lı yaşlara geldiğinizde kocaman memenizi omuzunuza asıp taşımak istemiyorsanız kötü tabiisi.

edit: finike portakalı
  • mrtkbl  (03.05.16 16:17:33 ~ 16:17:53)
Gogus kaldirma operasyonu.

  • duyurumvar  (03.05.16 16:26:13)
mandalina meme nedir arkadaş. meme dediğin ele gelmeli

  • forvendetta  (03.05.16 16:27:18)
yorum yapabilmem için görmem lazım açıkcası :D mümkünse önden ve yandan bir kaç foto gönderirsen bi yorum yapabiliriz :D

  • fanila  (03.05.16 16:40:55)
Memenin kendinden kucuk olmasiyla memenin spor yuzunden kuculmesi ayni sey degil maalesef.zira deri genisledigi icin kuculdugunde sarkik oluyor, kendinden kucuk gogus gibi degil. O nedenle keten tohumu deneyebilirsiniz biraz kutle yaratiyor, adet duzensizligi ve pms etkilerine de iyi geliyormus.

  • red g  (03.05.16 16:44:56)
biri sabunla zigini yakıyor, diğerinin memesi küçülüyor ne belalı çiftsiniz shadowcat, bu dünyada size huzur yok, kaderinle yüzleş :(

  • der meister  (03.05.16 16:50:13)
@ fanila, Genel memelerle ilgili konuşuyoruz. Anonim küçülen meme fikri gibi düşün, mantıksal bağ falan kur, bak insanlar yapabiliyor, sen de zorla kendini :)

  • shadowcat  (03.05.16 16:50:30 ~ 16:51:08)
Profesyonellerinki silikon. Yağ oranın düştükçe memelerin küçülecek, yapacak bir şey yok.

  • arnold schwarzeneger  (03.05.16 16:55:52)
yağ yok, meme yok

alisoncoldridge.tumblr.com
  • shubulubapshubaptishaluva  (03.05.16 17:00:09)
takma kafana, böyle de güzelsin.

  • seyduna6687  (03.05.16 17:04:45)