Bu duyuruda Gökhan Özen'e ulaşıyoruz. /ulaştık

Benim bir kuzum var adı Hilal. 22 yaşında Epidermolizis Bulloza hastası halk arasında bilinen adı kelebek hastalığı. Derisinde sürekli yaralar çıkıyor. Kuzumun haberi yok o sadece elinde olan yarayı tedavi etmek için yapılıyor sanıyor ama cilt kanseri tedavisi görüyor. Bu dünya güzeli kız Gökhan Özen'i çok seviyor. Amacım sadece Gökhan Özen'e ulaşıp ondan 10 saniye bile olsa Hilal'e selam söylediği bir video çekmesi, tek dileğim bu. Işın tedavisi çok yorgun düşürdü onu, morali bozuk, iştahı yok.. Bu ona çok güzel bir moral olacak biliyorum. Duyurunun gücünü de biliyorum.

Modlardan ricam bu duyuruyu sabitlemeleri belki biri görür de minik de olsa bir hediye verebiliriz.

Teşekkürler..

edit: Sosyal medyadan ulaşmayı denedim. Hatta Fulden Uras'a bile ulaştım ama sonuç alamadım.

edit: hala sonuç alamadık ama herkese teşekkürler çok güzel insanlar var burda. pes etmiyoruz tabii :)

edit: 04.05.2016 21:35'te Gökhan Özen'in şirketi beni arayıp Hilal'in ailesiyle görüşmek istedi. Babasının numarasını verdim. Artık top onlarda. Video mu olur yoksa görüşebilirler mi bilmiyorum durumdan haberdar edeceğim sizi. arayan kız çok kişi ulaşmaya çalışmış bize dedi, emek veren herkese sonsuz teşekkürler..

sosyal medyadan ulaşmayı denediniz mi?

@matilda iznin olursa duyuruyu sözlükteki gökhan özen başlığına gireyim?
  • elorelia  (03.05.16 11:31:13 ~ 11:38:42)
@elorelia elbette. ancak cevap alamadım.

  • matilda  (03.05.16 11:33:52)
@duyulmasi gerektigi kadar oraya da mail attım hadi bakalım..

  • matilda  (03.05.16 12:04:06)
eski aranjorlerinden biri arkadasim, ona yazdim.. eski menejerine yazcak bugun.

instagram dan gokhan ozen ve demet akalin a direct mesaj attim.

bence twitter da etkili olabilir bunun icin.
  • la traviata  (03.05.16 12:05:24)
ben de Ömür Sabuncuoğlu'na mail attım, arkadaşıymış. belki görür.

geçmiş olsun.
  • nathanieltroy  (03.05.16 14:53:21)
Ben bişey yapamıyorum ama inşşallah istediğiniz gerçekleşir.

  • dunyatuhaf  (03.05.16 15:46:47)
böyle durumlarda duygulanmak yerine daha güçlü olmak gerekiyor ama gözlerim doldu, izleyemedim.

elimden gelen çabayı gösterip, bir sonuç alırsam size dönüş yapacağım.
  • jesues  (03.05.16 16:41:14)
Twitter'dan hesabına twit attım belki bir umut geri dönüş yaparlar.

  • prinz-frost  (03.05.16 18:01:27)
İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesinde başlamış bir iyilik hareketi var adı Leyla'dan Sonra. Onlarda bu şekilde insanların- özellikle çocukların istediklerini yapmaya çalışıyorlar. Bende onlardan bir arkadaşıma bu durumu yazacağım, belki websitelerinde vs duyururlar ve bir şekilde ulaşılır.

www.leyladansonra.com , ara sıra takip edip, küçücük dilekleri yerine getirebilirsiniz.

geçmiş olsun
  • tss  (03.05.16 19:53:09)
facebook linki paylaşılmış ama inşallah patavatsızın biri bu süprizi ve daha bir çok şeyi berbat etmez..

  • kitap gibi sessiz  (04.05.16 17:46:46)
gökhan özen i severiz. inşallah tatlı kızımıza bir kaç dakikasını ayırıp söyler.

  • nughun  (04.05.16 18:42:24)
mutlu son a ulasilinca yazin lutfen. ben de mevlut bey adinda birisine ulastim gokhan ozenin yakini. mevlut bey de direk asistanina yazmis bu mesaji. her yerden artik haberleri oldu bence.

  • la traviata  (04.05.16 21:49:42)
durumu editledim. ulaştık arkadaşlar :)))

  • matilda  (04.05.16 22:08:25)
Çok sevindim, ne mutlu, burada ne güzel insanlar var.

Sonuç hakkında bizi de bilgilendir ama. :) Nasıl sonuçlandı bilmek isteriz. :)
  • dessy  (05.05.16 08:49:16)
gecmis olsun

  • evimin paspasi  (05.05.16 11:14:25)