[]

Obama'nın koltukları...

Obama'nın masanın yanındaki koltukların duruşu dikkatimi çekti. ABD'de kullanım o tarz mı? Obama'nın makamına özel bir durum mu?
 
yani belki oturanlarla direk yüz yüze olmak istiyordur yan şekilde oturmasın diye olabilir ilk defa gördüm.

Obamanın duruşu da çişi gelmiş çaktırmadan kenara işiyo duruşu.
  • basond  (02.05.16 14:07:34) 
masada ayak girecek boşluk yok diye mi acaba
garipmiş

tahmin ettiğim gibi daha rahat oturuluyor diye sanırım; şekil a 1:
www.shoppersshop.com
  • hushhush  (02.05.16 14:26:51 ~ 14:37:15) 
Sübliminal mesaj işte. görüştüğü adam belki hiç bir zaman o koltuklara oturmuyordur ama fotoyu görünce hemen insanın aklına konuştuğu adamlarla arasına masa engelini koymuyor, yakinen muhabbetini edip can-ı gönülden dinliyor gibi hissettirsin falan diyedir.

edit: üstteki fotoya göre oturuyormuş, ama yine aynı muhabbete yakın. kendisi yaymış yumurtalıkları ama rapor veren kendini köşeye sıkışmış hissediyor. bir taşla iki kuş resmen.

thepoliticalcarnival.net

burda da direkt insanın aklına "oha onun ayakkapları da benimkiler gibi olmuş demek o da aynı benim gibi bi insan işte" fikri oluşuyor ama fotoğrafın devamında "ben amerika'yı böyle rahat yönetiyorsam seni donumda sallarım" havası var.

bunlar hep amerikanın oyunu.
  • gunhanselas  (02.05.16 15:02:20 ~ 15:03:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.