yumuşak tuşlu ve kısayol tuşlu kılavye arıyorum

3. kez kılavye değiştiriyorum ya yok mu bunun yumuşak tuşlusu. kendimi daktilo kullanıyormuş gibi hissediyorum ve parmaklarım ağrıdı yazarken.

logitech falan baktım ama hep küçük kılavyeler, kılavyede müzik tuşlarıda olmalı. ileri al geri al, play, pause gibi...

bir de kablosuz olmasın lütfen.

var mı bildiğiniz kılavye, şunu yazarken bile yoruldum yemin ederim.

apple?

  • sutlu nescafe  (01.05.16 22:25:54)
180 TL diyor ya. çok pahalı değil mi? :D

  • peace.on  (01.05.16 22:28:36)
Kılavye yazmaktan da yorulsaydın keşke gözlerimden kan geldi okurken.

Microsoft'un Wireless 3000 klavyesi var bende memnunum kendisinden. Pili de bitmedi kaç senedir ilginç bir şekilde.
  • an engineer  (01.05.16 22:54:07)
ashdkajhdasd. klavye diye düzeltmeye üşendim ya :D

wireless klavyelerde arada takılma sorunu oluyor. bunda yok mu o sorun?
  • peace.on  (01.05.16 22:59:20)
Çok nadir oluyor o da beni rahatsız etmiyor. Yazar değilim sonuçta, bir saniye sonra çıksın ekranda yazdıklarım ne olacak :)

  • an engineer  (01.05.16 23:08:43)
ya işte ben wireless denedim zamanında bu olay beni deli etmişti hatta klavyeyi masaya çarpıp tuşlarını dağıtmıştım sinirden. sdfasdad

  • peace.on  (01.05.16 23:11:07)