su kiz hakkinda ne dusunursunuz?

Tam da gönül isi değil ama isin içinde o da var.

Dersanede bi kız var, ben buna ortak bi arkadasimizdan hoslandigimi söyledim. Ama o hoslandigim elemanla konusmuyorum, kavgaliyim. Şimdi bu kiz bahsettiğim elemanla surekli yan yana. Ve beni nerede yakalasa bu çocukla alakali ya agzimdan laf almaya çalışıyor ya konuyu surekli oraya ggetiriyor ya da çocukla ilgili gereksiz enformasyona boguyor beni. Bir de böyle dalga gecer gibi konuşuyor surekli. Ayar oluyorum kıza? Neden bu kadar kurcalıyor bu durumu? Beni çok saf mi gordu? Kendince aramızı yapmaya mi uğraşıyor? Dedikodu malzemesi mi topluyor? İsguzarlik mi yapıyor? Sinir olmak da haksız mıyım? Ona ne sanki, konuşacak başka sey mi kalmadı? Acayip asabimi bozuyor ya. Bana onla ilgili soru sorma desem kabalık etmiş mi olurum?

Kız akrep, ben balık. Oğlan koç. Yaşlar 25+

bence dedikodu malzemesi topluyor. kızı sevmedim art niyetli geldi bana. :)

  • sanguine mcqaer  (01.05.16 19:53:56)
Ben de pek iyi elektrik almiyorum açıkçası.

  • damdanakan  (01.05.16 19:55:05)
"ona ne" dediğiniz kişiye neden hoşlandığınız kişiyi söylediniz o kısmı anlayamadım. dalga geçer gibi konuşuyor kısmına kadar ben aranızı yapmaya çalıştığını düşündüm ama o kısmı anlayamadım.

"bana soru sorma" demek yerine, "onunla ilgili dedikodu yapar gibi konuşmak istemiyorum", "onunla ilgili konuşmak istemiyorum" diye kendi hissiyatınızı belirtirseniz kaba olmaz bence.
  • of dream and drama  (01.05.16 19:55:19)
Kavgalı olup hoşlanman ilginçmiş. İyi misin? Kız belki hoşlanıyorsun diye bir şeyler anlatmaya çalışıyordur iyi niyetinden. Ayrıca, rahatsız olacaksan niye böyle garip bir durumu adamın yakınındaki kıza anlatıyorsun? Kıza kibarca "ahmet'ten artık konuşmasak mı, ne dersin" diye kibarca söylersen sıkıntısızca atlatırsın. Birine "ben şundan hoşlanıyorum" demek biraz da çıtlatsın, ağız arasın diye yapılıyor. Ben senin kafayı çözemedim cidden tam olarak.

Ben de bora, pardon boğa, adım samuel
  • i ve been mistreated  (01.05.16 19:56:33)
işte bunlar hep can sıkıntısı

  • bnmzz  (01.05.16 19:56:48)
Anlatmak durumunda kaldım diyelim.

  • damdanakan  (01.05.16 19:58:57)
Kız kendisi de çocuktan hoşlanıyor olabilir mi?

  • in vino veritas  (01.05.16 19:59:56)
Burççulukla açıklayamıyorsan ırkçılıkla açıklamayı deneyebilirsin.

  • Mulva  (01.05.16 20:00:03)
Bir de şöyle bi şey var, bu olayın üstünden aylar geçti. Başta geyiğini yaptık bitti. Haftalardır gorusmuyoruz, bugün gelmiş yine aynı sohbeti açıyor. Sinir oldum ya. Başka gündemin mi yok?

  • damdanakan  (01.05.16 20:01:29)
@mulva: kız laz, ben alevi, çocuk kurt.

  • damdanakan  (01.05.16 20:02:00)
kızın laz olduğuna inanmıyorum yükseleni hemşinli ermeni rum falandır ancak

  • Mulva  (01.05.16 20:08:08)
O kadarını istişare edecek vaktimiz olmadı. Çünkü surekli Kürt dayiyi konuşuyoruz.

  • damdanakan  (01.05.16 20:09:56)
Aradan zaman gectiyse hala hoslaniyor musun diye seni yokluyor da olabilir. Cocuga karsi hisleri falan varsa eger. Belki bir ihtimal.

  • aquarium  (01.05.16 20:36:52)
burçlar gereksiz bilgi. sen niye anlatıyorsun ki. içinde tut sırrını açma kimseye

  • oylebirzamandagelkivazgecmekmumkunolmasi  (01.05.16 20:50:10)
Sır değil ki o. Ben öyle dusunmedim. Bi de cidden soylemek durumunda kaldım.

  • damdanakan  (01.05.16 20:53:42)
Burçları da gönül işleri duyuruları genellikle öyle bitiyor diye yazdım. Komiklik olsun diye

  • damdanakan  (01.05.16 20:57:26)
@sour: onu ben de düşündüm aslında ama bi artniyet seziyorum istemsiz. Yani ben olayın ustunu kapamaya ugrastikca kapanmış yarayı desiyor. Kotu hissediyorum kendimi, gardim dusuyor ve işin kötüsü bu konulardan konuşmanın beni ne hale getirdiğinin de farkında olduğunu hissediyorum.

  • damdanakan  (01.05.16 21:01:02)
Biraz işgüzar, biraz da artniyetli. Konuşacak konuya yapışıyor da olabilir.

  • yarmasimo  (01.05.16 21:05:24)
sen kıza kavgalı olduğun bebeden hoşlandığını söyledin
kızda bebeyi sana öve öve bitiremiyo
bebe kızla sürekli yan yana.

kızın sevgilisi yoksa kuyunu kazıyor.

edit:"oğlan" a güldüm
  • basond  (01.05.16 23:10:00 ~ 23:10:51)
bence bu kız da o çocuktan hoşlanıyor ve senin nabzını yokluyor bakalım ilgin hala güncel mi diye. bir de sana gıcık oluyor gibi hissettim. seni özellikle sinir etmeye çalışır gibi bir hali var. bence sen bu kızı uyar. lönk diye uyarma ama tatlı sert uyar. bu kızla aranın bozulması hoş olmaz çünkü bu tipte laf taşıyan insanlardan çok tehlikeli düşman olur. gider hakkında yalan yanlış bir ton laf söyler millete.

  • köstebek kurabiye  (01.05.16 23:19:58)
hah bak kuyunu kazıyor dedim ya benim yerime @köstebek yazmış aynılarını copy paste ediyorum

  • basond  (01.05.16 23:22:06)
Çocuk kıza merak ettiklerini sormuş, kız da kendince öğrenmeye çalışıyor. Ama anladığıma göre çocuk seni beğenmemiş, kendi aralarında bak sen şuna der gibi makara yapıyorlar, ya kızla muhatap olma ya da salağa yatıp ortak bir yerde buluşmaya çalış.

Bence boş işlerle uğraşma. KPSS'ye az kaldı. Atanamazsan boku yersin.
  • dissendium  (01.05.16 23:28:32)
Kız akrep, sen balık, oglan da koc ise kiz bu cocuktan hoslaniyor olup senin bu cocukla beraber olma ihtimalini olcuyor olabilir. Eger Kız akrep, sen balık, oglan da koc degilse yine boyle olabilir.

  • stavro  (01.05.16 23:32:12)
@dissendium: benim netlerim ikisinden de yüksek. Rahat ol. :)

@stavro: dfhjgdddgh

@kostebek, basond: cidden bi olaylar dönüyor , benle ciddi ciddi alay ediyorlar ggaliba. Dissendium un senaryosu çok gercekci geldi. Cidden dalga geçiyor olabilirler benle.
  • damdanakan  (01.05.16 23:44:45)
Ay sinirlerim tepeme çıktı. Skikleeeerrr!!!!

  • damdanakan  (01.05.16 23:45:44)
sende kıza alakasız başka bir erkekten bahset, erkeğin onunla ilgilendiğini laf aramak için seni gönderdiğini düşünsün sonra kafası karışsın ve olaylar gelişsin.

  • basond  (01.05.16 23:48:27)
Kızın çocukta gözü var. İlk akla gelen hep doğrudur. Benim aklıma bu geldi.

  • piremses  (01.05.16 23:50:41)