Allah de ötesini bırak

bu kitabı okuyan var mı? ne anlatıyor?

açıkçası din konusuna hiç kafa yormadım. bazen inanıyorum, bazen inanmıyorum. deist/ateist bile olabilirim. hiç neyim diye düşünmedim ama bu kitap o kadar çok satmış ki insan merak ediyor. hani bilimle mi yaklaşmış islam'a?

okuyanlar tavsiye eder mi?

veya dini kaynaklar olarak, muhtemelen daha bilimsel yaklaşan, "kutsal" kitaplar dışında ne önerirsiniz?

danke.

Kitap hakkında bilgim yok ama çok satanlar/çok izlenenler tırt olur genelde.

  • Nox  (01.05.16 11:33:55)
okumadım ama kitabın kapağından falan tahmin edebiliyorum. kişisel gelişim kitaplarına biraz dini boyut katılmış muhtemelen. işte başınıza kötü şeyler geliyor, hayat şanssızlıklar çıkarıyor karşınıza ama aslında allah sizin hep yanınızda, o'na sığının, o eninde sonunda her şeyi feraha çıkaracaktır.

yüzde bir milyon budur teması.
  • nathanieltroy  (01.05.16 11:36:25)
Kendisi para demiş ötesini bırakmış yayınevlerinin bastığı kitaplar...

  • kalemdefter  (01.05.16 11:38:27)
Dinlerin hiçbir şekilde bilimsel yanı yok.

www.idefix.com

Süper bir kitap değildir ama birkaç şey öğrenirsin.
  • i was made for you  (01.05.16 12:14:56)
cevabı bilemiyorum ama kitabın ismi bile "düşünme" diyor. isminden belli yani ne olduğu.

  • mit dir stehen die sekunden  (02.05.16 09:43:56)