[]

tekila sek yerine nasıl içilir? kokteyl, karışım vs.

evde yarım kalmış tekila var. ancak sek shot olarak içmeyi pek sevmiyorum. hacı şunla şunla karıştır lıkır lıkır içersin tarzında tavsiye ve tarifleriniz var mı?
 
Margarita


  • zannedersem tek eksiginiz bendim  (30.04.16 20:51:07) 
margarita +1


  • sizofren06  (30.04.16 20:57:32) 
biraya bir shot döküp yuvarla


  • cekilmis gayfe  (30.04.16 21:00:12) 
hazır margarita mixleri migros, carrefour, macrocenter gibi marketlerde bulunuyo. büyük şişesi 10 lira falan.

evde sağlam bir blender/rondo gibi bir şeyin içine buz atıp istediğin ebatta kırdıktan sonra (sonuna kadar çekip kar haline getirebilirsin, çok güzel oluyor.) 1'e 5 oranında tekila ve mix koyup margarita elde edebilirsin. tercihen bardağın kenarı ıslatılıp tuza bandırılabilir.

afiyet olsun.
  • emzegrit  (30.04.16 21:02:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.