Çocuklu tatil

2 senedir ayvalık sarımsaklıya gidiyorduk denizi çok derin değil ve kum diye . Bu sene başka bir yere gidelim dedik kaş düşündüm ama tabi sonra vazgeçtim çocukla uygun olmaz diye . Aradığım şey temiz bir otel , denizi sıcak ve kum oluşu . Gittiğiniz tavsiye edebileceğiniz otel ya da mevki var mı ?

Bitez gibi çok sığ da istemiyorum , alaçatı gibi çok rüzgarlı bir yer de .

Yorumlarınızı paylaşırsanız çok sevinirim özellikle çocukla deneyimlediğiniz yerler olursa süper olur .

Antalya - Side.

Suyu sicak, deniz de sahil de kum.
Asiri sig degil ama derin de degil.
Hafif dalgali.

Cocuklugumdan beri o denizde yuzerim.

Gundogdu mevkii (hotel side star, magic life jacaranda, amara beach resort vb)
Colakli mevkii (orpheus otelleri, sural otelleri vb)
Evrenseki ve ilica mevki (yine bissuru otel)
Antik side'de jandarmanin yanindaki sahil. Sifir ruzgar. (burada daha cok apart ve pansiyon var tabi antik sehirde oldugu icin)
Kumkoy sahili (full otel ama sahilini gundogduya oranla begenmem hic ama burada da apart otel bol)

Onun disinda gundogdu'da filan baya kiralanan yazlik ev de var.

Fethiye de guzel bence cocuk icin.
  • kuehles blondes  (30.04.16 11:29:59)
çocukla gidilecekse kesinlikle gökova.

  • kakao  (30.04.16 12:07:46)