Bulk donemimi daha zor yoksa cutmi?

Sizce hangisi?

Cut'ın irade kısmı daha zor, bulk'ın da lojistik kısmı. Yani günde 4-5 öğün beslenme programına uygun yiyecek hep bulamıyorsun falan, bir işin oluyor yiyemiyorsun falan, sıkıntı.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (29.04.16 21:49:36)
ben bulk doneminde kendimi daha iyi hissediyorum genel olarak.

  • lifeframe  (29.04.16 22:18:23)
bulk. yağlanmak bana göre değilmiş. sürekli yemekten işkembe şişiyor bide. açken iyi ve zinde hissediyorum. if'e başladım çiçek gibi oldum

  • hasmetizm 2046  (29.04.16 22:20:40)
Türk işi bulk kolay; ayı gibi yiyorsun. Makro takibi falan hak getire. Cut da başlangıç aşamasında zor, adapte olunca bi zorluğu kalmıyor. Ha ama çalışma bakımından cut her zaman sor. Lift'lerin neredeyse yarı yarıya düşebiliyor. Orada da bulk avantajlı.

  • angelus  (29.04.16 22:21:32 ~ 22:24:29)
cut.

bulkta da işler clean mi dirty mi ona göre değişir. ancak yine de cutting daha zor.
  • skid row  (29.04.16 23:16:04)