masaustu bilgisayar toplama 2000tl butce

laptop arastırdım uzun sure. 17 inch olsun ssd si olsun , oyunları yeri gelince calıstırsın filan deyince fiyat 3500 TL yi buluyor.

masa üstü alayım bari dedim , zaten evde tutucam laptopuda uzun sure

www.technopat.net

soyle bir inceleme buldum , benim oynamayı dusundugum oyunlarıda oynuyorlar sıkıntı yok gibi (dota- lol-belki diablo arcanum gibi rpglere bakarım)

genel mantık amd a10 işlemci yi ekran kartı gibi kullanıp 2400mhz ram ile yuksek verimlilik alarak oyunları actırmak.

www.teknobiyotik.com

1330 TL ye bunun satan yerde buldum
bakında ssd si var işlemci iyi bana sıkıntı yaratmaz gibi geliyor ama fiyata bakınca tereddute dusuyorum.

Yanında da soyle bi monitor alayım diyorum ama monitor kucuk galiba yukseklık olrak bunu bir gidip yerinde gormem gerek

www.vatanbilgisayar.com

Ne düsünüyorsunuz? bu sistem, bu monitor pişman olur muyum ?
2000tl ye geliyor toplamda

(Dizi film izleyip arada nette takılmalık sıkılınca oyun oynamalık bi sistem.)
edit- butce ekleme

Ben kendi bilgisayarımı technopat'ın önerilerine göre aldım. Pişman da olmadım.

Burada, bu ay için yapılmış, sizin bütçenize uygun öneri var.

www.technopat.net

Sizin verdiğiniz linkteki inceleme 2015'den kalma. Daha günceli varken ona yönelmeyin bence.
  • superyetenekliajan  (29.04.16 16:06:31)
aynen ,attıgınız linkdekinin; anakartı ve ssd yi biraz yukseltip aldım bende 1700 civarına geldi
2-3 gun oldu memnunum şimdilik

  • bnmzz  (01.05.16 19:49:02)