buradaki erkekler bizi gerizekali mi sanıyor?

Neden salak saçma bahanelerle mesaj atıp konuyu kafa göz yararak cinselliğe getiriyorsunuz? Sağda solda "Türk kızı şöyle, Türk kızı böyle. Hepsi orospu!" deyip gelip burada Nuri Alco'luk oynuyorsunuz? Bu kadar mı zor durumdasiniz? Günlerdir saçma sapan mesajlara maruz kalmaktan iflahim kesildi. Ya cidden, azıcık sayginiz olsun karşınızdaki kadının mahremiyetine, zekasına, seçme özgürlüğüne.

Burun erkekleri aynı kefeye koymak istiyorum. Güzel güzel geyik yaptığım adamlar da var burada ama cidden sayıları bir elin parmaklarını geçmiyor. Dışarıda binbir yaftalamanin, önyargının, baskının bunaltisiyla gelip burada iki kelam içimizi dokuyoruz, "cinsellikten" bahsediyoruz diye sizin açık hedefiniz haline gelmemiz mi gerekiyor? Azıcık aklınizi başınıza alın ya. Bu kadar patetik davranmasaniz hedefinize daha kolay ulaşabilirsiniz. Yapmayın böyle.

Alınmak isteyen alınsın.

kırıcı olmak net üzerinde çok kolay
Bence cevap bile vermeyerek en doğrusunu yaparsın bu tür saldırgan tutumlara karşı.

  • basond  (27.04.16 21:26:43)
engelleme yapılabiliyor sanırım. engelle gitsin.

  • sutlu nescafe  (27.04.16 21:32:12)
Engelleyecegim. Burada da duyurmak istedim. Bu konuda bi fikir birliği, bi farkındalık olussun istiyorum.

  • damdanakan  (27.04.16 21:34:06)
lavuks will be lavuks.

but, hedef olmak ne yaw? mallar listesine ekle gitsin.
  • mimimi  (27.04.16 21:40:30)
Sonuna kadar haklısın, engelle gitsin

  • geçerkenugradım  (27.04.16 21:40:31)
sizi gerizekalı sanmıyorlar. olta atıyorlar işte denk gelirse.

ama konuyu mesajla cinselliğe getirmesi hakikaten abazanca, önce dur bi tanış görüş, illa hemen sanal seksle boşalman mı gerekiyor amk:)))
  • victum  (27.04.16 21:56:50)
yuyu +1
nerede o eski cinsellikler. kadınlar bahsedince kendi ayakları üzerinden duran özgür kadın (ooooo), erkek bahsedince pis çirkin abaza köpek (aauuuvv).

  • hasmetizm 2046  (27.04.16 22:01:18)
@acemi, @victum: yani olta atıyoruz sanabilirler ama durumun ne olduğu birkaç mesajda belli olur di mi? Hanı bak erkek ağzıyla söylüyorum: kız pek orali olmuyorsa, mesajlara kisa, net cevaplar veriyorsa, sonuna bi gülücük bile koymuyorsa, neden mesai harcama gereği duyuluyor.

  • damdanakan  (27.04.16 22:02:06)
@hasmet: sorun erkeklerin cinsellikten bahsetmesi degil, bizi "potansiyel verici" olarak görmesi. Anlatabiliyor muyum? Azıcık perspektif almayı dene.

  • damdanakan  (27.04.16 22:04:18)
şuraya cevapları yazan çoğu kişi de ben onlardan değilim yaaae ayağı yapmıyorsa ben de neyim.

  • elorelia  (27.04.16 22:09:24)
ifşa edin kızlar. saldırgan olduğunu, taciz içerikli olduğunu düşündüğünüz mesajların sahiplerini ifşa edin. ben buradaki genellemelere kurban gitmek istemiyorum. kimseye bi allahın kuruşu borcum yok. bu çocuk bana mesaj attı diyen çıksın açıklasın:p

  • victum  (27.04.16 22:20:19)
ne olacaydı ya? karşı cins ile sevişmek istemek kadar doğal ne var. bi kere ver dememiş adam inceden yürümüş işte. evliliklerin yürümemesinin tek sebebi de bu aslında. cinsel datmini sağlayamayan erkek her kıza asılır, tutturduğu üç beş kızla sevişir. evlenince üzerinden abazalığı atar ve bir bakar ki bu kızların geyiği de hiç çekilmiyor. ya alkolik oluyorlar ya kadını dövüyorlar. yeni evli arkadaşlardan görüyorum, benden abaza herifler, sevişemediği kadınla evlenmiş çünkü. sönük cinsel hayat. sonra erkekler bizi sikmek istiyor. hayır efenim siz erkekleri sikmek istiyorsunuz. alın belden bağlamayı gelin hepimizi rahtalayalım. cinsel devrim olsun.

  • hasmetizm 2046  (27.04.16 22:31:34)
Sevismeyelim mi diyoruz? Karşılıklı rıza sözkonusuysa sevisilsin, bundan guzel bi şey yok ama bazı davarlar haddini, hududunu bilmiyor.

  • damdanakan  (27.04.16 22:36:51)
internetten yürümüş işte adam bişey yapmamaış ki. rızan yoksa engellersin. mis gibi. uzakta adam zaten.dert yok tasa yok. afrikalı sevgilin memeni ısırmış gibi neden bu kadar yaygara kopardın ki.

  • hasmetizm 2046  (27.04.16 22:39:11)
Bir degil, iki değil. Bir de saygısızca bir tavır, rencide ediyor insanı. Kotu hissettiriyor. Yani nasıl anlatayım sana, ucuz, suçlu hissettiriyor. Yoksa birinin beni çekici bulup irtibat kurmak istemesiyle ilgili bi sıkıntım yok, hoşuma da gider. Ama usteliyor, mahremiyetine saygısı yok.

  • damdanakan  (27.04.16 22:43:20)
Bence sen tam anlamadin mevzuyu. Şeftali gibi amcumu sikeculer demiyorum. Azıcık saygi diyorum.

  • damdanakan  (27.04.16 22:44:28)
internetteyiz ve türküz. bence fazla şey istiyorsun

  • hasmetizm 2046  (27.04.16 22:51:34)
Mirc'ta değiliz, yasimiz da 15 değil?

  • damdanakan  (27.04.16 22:53:30)
9 senedir duyurudayım. hiç yapmadım.

tebrik edin lan beni!
  • ya ben lan neyse  (27.04.16 22:57:20)
yahu rahatsız edeni ifşa edin rahatsız oluyorsanız. Yalnız lütfen sadece rahatsız edenleri.

  • Nox  (27.04.16 22:57:27)
sözlükte bana bile yavşayan kadın zannedip piçliğe girişenler oldu. sıradan bir muhabbet 15 dakika içince sekse cinselliğe geliyor. insanlar neye güvenip böyle davranıyor anlamıyorum. yani ''yokluk'' bile bu kadar alçaltmaz abi adamı? alçaltmamalı.
bunu yapanlar ya dışarıda kendilerine ortalama kadınlar yazıyor diye kendini playboy sanıp her yerde ''avlanma'' peşindeler. ya da gerçek hayatta yapamadıklarını kağıt üzerinde konuşma derdindeler. sokakta laf atan kırolar apaçiler neyse burada yazılanlar da aynı bok.

takmayacaksın, bu tür hayvanlar laftan anlamaz. uğraşmayacaksın. bas engeli ve üzerinde düşünme bile. değer mi canını sıkmana?
  • sen de git sen de unut  (27.04.16 22:59:29)
Rahatsiz edene her seyden once rahatsiz oldugunuzu soyleyin, devam etmesi durumunda ne yapacaksaniz yapin.

  • stavro  (27.04.16 23:16:30)
Ulan ne ifsasi ne rahatsiz oldugunu soylemesi. Engelle gec, internet ortamindasiniz neyin tatavasini yapiyorsunuz? Eger tehdit hissediyorsan savcilik.

  • osssy  (27.04.16 23:20:20)
Rahatsız olduğumu açıkça dile getiriyorum. Bir de bu durumdan yalnızca benim rahatsız olmadığımı dusundugum için duyuru açma gereği duydum. Yoksa ozel mesaj yoluyla "Hakettigimi" soyleyenler oldu. Hadi ben, diyelim, hak ettim. Diğerlerini napicaz? Hepsi mi hakediyor bu muameleyi? Ataerkillik ne güzel lan. Ne yaparsan yap bi sekilde kadın suclu cikıyor sonunda.

  • damdanakan  (27.04.16 23:22:17)
Bacim engelle diyoruz. Hak ettigini soyleyeni de engelle, seni suclu bulani da engelle. Halka acik ortamdayiz sokak neyse burasi da o. Nasil sokakta ben sevisiyorum desen basina toplanirlar burada da toplaniyorlar. Sansina burada elinin altinda engelleme imkani var. Bas gec.

  • osssy  (27.04.16 23:30:11)
Çok uzun zamandır burada hiçbir kadına salça olmadığım için (bana nickten ötürü merakla yaklaşan oluyor orası ayrı) içim çok rahat.

Soruya cevaben: gerizekalı sanmıyorlar, kendileri gerizekalı olduğu için iki hamle sonrasını hesaplayamıyorlar.
  • yirmisantim  (27.04.16 23:30:20)
Sovusception

Mor bembombom bi duyuru acmisti bugün, onu gordum. Bir de biraz ust uste geldi. Bir iki olsa "Hala formumdayim" diyo ego sisirirsin de, bu kadarı da hıyarlık artık. Bi de salak saçma cevaplara denk geliyorum başka duyurularda. Bi haftadır bayağı dolmustum, patladim.
  • damdanakan  (27.04.16 23:33:28)
@osssy: Sokakta sevisiyorum demekle burada demek aynı şey mi? C'mon!! Sosyal medya niye var? Söyleyemediklerimizi buralarda ifade ediyoruz.

  • damdanakan  (27.04.16 23:36:03)
Bana niye tik atmadin ki :( aynı taraftayiz.

  • elorelia  (28.04.16 08:37:23)
Ataerkillik ile ne alakasi var anlamadim...

  • stavro  (28.04.16 08:53:29)