[]

taksim - beşiktaş civarı kebapçı ya da ocakbaşı

merhabalar,

perşembe akşamı bir misafirimi yemeğe çıkarmam gerekiyor.

özellikle kebap yemek istediği için kebapçı ya da en azından ocakbaşı olmalı.
yemekleri, mezeleri vb. güzel olan, çok pahalı olmayan (hesabı bu sefer o ödemeye kalkabilir, çok kazıklamış gibi olmayayım), alkollü, insanı mahcup etmeyecek bir mekan için nereyi/nereleri tavsiye edersiniz?

taksim'de kaldıkları için o bölgeden çok uzaklaşmayalım diye düşündüm.
çünkü ancak 4-5 saatimiz olacak, yarısı trafikte geçmesin.

teşekkür ederim!

 
zubeyır


  • bryan fury  (26.04.16 20:48:00) 
@bryan fury: zübeyir'i ben de düşündüm, ama şimdi ararsam tam servis saati, rezervasyon yaptıramam.
yarın sabahtan, perşembe akşamına yer bulabilir miyim emin olamadım.

bir de belki bilmediğim bir yerler vardır diye sormak istedim.
  • blatta hiberna  (26.04.16 20:53:54) 
Mis sokağında Başak Ocakbaşı var, tavsiye ederim.


  • brussss  (26.04.16 21:19:26) 
kirvem ocakbaşı. zübeyirin yarı fiyatına daha kaliteli hizmet.


  • luchetti  (26.04.16 21:29:41) 
Zubeyire gore daha uygun ve en az onun kadar iyi yerler: istiklalde hazza pulo pasajinin sonunda yirmi bir. Ozellikle ciger soyleyin benim yerime de. Kurtulus uzak olmaz derseniz pangaltida hemen metro cikisinda adana ocakbasi. Ambiyans filan yoktur ama ete doyarsiniz, herseyi iyidir.


  • solenkol  (26.04.16 22:26:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.