Alamancı kızla olur mu ?

Bu kız alamanya da yaşıyor .İnternetten tesadüfen tanıstık ve hergün telefonla falan konusuyoruz.Beni çağırıyor oraya ciddi olduğunu falan soyliyor.Kız güzel de simdi boyle senaryolarla gidenler napıyor oralarda ? Ben daha önce gittim Almanyaya .Gidip evlenip geleyim mi ? Kız ciddi baya

Yapıştır, hatta topukla git. Ülkenin durumu malum. Ayrıca bir tanıdğımda bu şekilde evlenmişti

  • ötekitarafabiöğrenci  (26.04.16 17:58:09)
Merhaba.
Olmaz.

  • stavro  (26.04.16 17:58:32)
Orada onsuz da yapabileceksen durma.

  • hayde bre  (26.04.16 18:01:32)
Kdkdkdkdkd internetten tanışıp ciddi düşünmek ? Hem de hiç görüşmeden. Bence garip.

  • sytemofadownmanyagi  (26.04.16 18:08:46)
gidip evlenip geleceksen neden evleniyosun. (kızı getireceksen ayrı)

alman pasaportunu kaparım diye evlenmeyi düşünüyosan hiç düşünme, alman hükümeti o işe uyandı, yanlış hatırlamıyorsan 5 yıl boyunca evli kalmanız lazım pasaportu almak için. evleneyim ayrılayım pasaportu alırım yok.
  • victum  (26.04.16 18:09:36)
evlen tabii, evlenme demiyoruz hobi olarak yine evlen ama evlenip gelmek neden?

  • gokhlayeh  (26.04.16 18:11:18)
Gitmeden bol su iç. Vücuduna iyi bak.

  • elorelia  (26.04.16 18:43:08)
eğer muhafazakar ailenin ferdiyse pek anlaşabileceğini düşünmüyorum. tabi öyle olmayabilir de. benim tanıdığım almancı kızların birçoğunun hayattaki yegane amacı evlenmek. pek muhabbette edemezsin. ilk yılların çok zor olur. iç güveysi gibi bişey olacaksın yani.

  • vayezikhan  (26.04.16 19:02:13)
beatbox yapmıyorsa olur.

  • brakgn  (26.04.16 19:10:20)
senin şu karı kız soruların bitecekse evlen de kurtulalım topluca müdür :)

  • cekilmis gayfe  (26.04.16 19:17:39)
Böbreği gazeteye sarma yolda rezil olur.

  • tiksinmedenuyanmak  (26.04.16 19:53:15)
bu kızla yüz yüze görüştün mü? eğer hayırsa cevabım hayır.

  • false pretension  (26.04.16 23:32:05)