torrent film indirme

dun aksam 5-6 tane film indirdim sabah kalktigimda tam dolmamisti filmler durdurmustum simdi yeniden baslattim boyle filmleri duraklatip tekrardan indirmeye baslasak film indirdikten sonra donmalar olur mu filmi izlerken? Gecen sene basima benzer bisey geldi diye hatirliyorum. Sizin tecrubeleriniz nelerdir?

olmaz.

böyle bir şey başıma hiç gelmedi.
  • Apocalypse  (26.04.16 16:12:49)
hic bisey olmaz.

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (26.04.16 16:12:53)
bir şey olacağını sanmıyorum. hiç başıma gelmedi ve de rastlamadım.

  • halitkin  (26.04.16 16:13:19 ~ 16:13:45)
yok canım olur mu? sürekli duraklatıp devam ettiririm ben o özelliğin olayı o zaten. donma torrent dosyasının bozukluğundan kaynaklanmış olabilir.

  • olutaklidi  (26.04.16 16:16:08)
Olmaz.

  • köstebek kurabiye  (26.04.16 16:25:43)
olabilir. inanilmaz düsük ihtimal, yüz 99.9 bir halt olmaz ama olursa bunun milyon nedeni olabilir. örnegin...

1-durdurma islemi tam gerceklestirilmemistir, bu yüzden indigi sanilan dosyalar diskte dogru atanmadigindan imajda bozulmalar olur. dosyayi acar, ama bazi sahnelerde bozulma, seste gitme gerceklesebilir.
2-indirilen yer kisitli ve cok yazim olduysa es zamanli bazi dosyalar birbirine karisabiliyor. supernatural bölümünün ortasinda doktor houseun karistigi 1 dklik sacma bir sey yasadim. ikisini de yakin zamanlarda indirmistim. dosyalarda nasil caprazlama corruption oldu anlamadim.
3-yüklenen dosya yeri degistiriliyorsa durdurma sirasinda ( ya da acilmaya calisiliyor, ismi degistiriliyor, antivirüs ya da ccleaner tarzi uygulamalarca degistiriliyor (dürtülüyorsa)) sikinti cikmasi olasi.

hepsini bol bol yasadim. hepsi de olasi. dahasi da olasi. adsl cikmadan evvel torrent, limewire vs kullanan bir insanim. güven bana.
  • wiillii  (26.04.16 16:54:28)
torrenti aç kapa yapınca check ediliyor şimdiye kadar indirdiğin kısımlar. bi sıkıntı olmaz kısaca.

  • victum  (26.04.16 17:27:54)
olmaz torrent protokolünün özelliklerinden biri dosya tutarlılığını kontrol etmek. bozuk veri olursa o kısmı tekrar indirip düzeltiyor.

  • masa penisi  (26.04.16 17:45:44)