Linkedin'de cok istedigim bi is var

Site üzerinden basvurdum ama ilani acan kisiyi ekleyip mesaj atsam olur mu? Sacma mi olur? Sitelerinden cv gondereyim dedim kariyer ve ik sayfalari yok. Mail bulamadim. Ekstra bisi yapmam lazim o isi almam lazim napayım :(

şirketin adresi varsa, bastır cv'yi, en janti halinle dayan kapılarına.

  • shubulubapshubaptishaluva  (26.04.16 15:53:43)
İK olarak çalışıyorum, şu saniyeye kadar atmadıysan hata. Merak etmeyin bu tarz ekstra yollar işe ne kadar istekli olduğunuzu gösteriyor.

Bir tanıdığım vardı bir holdinge girebilmek için kendini zorla davet ettirdi size sunum yapacağım işe almasanız da olur dedi en son davet ettiler şimdi o şirkette çalışıyor.
  • marjinal kereste  (26.04.16 16:23:07)
Şirketi arayıp ik ile görüşmek istediğini de söyleyebilirsin. Sekreter bağlar. İlanı görüp çok ilgilendiğini ya da pozisyonla ilgili bir sorun olduğunu söyleyip kendini tanıtabilirsin.

  • of dream and drama  (26.04.16 16:26:50)
Mesaj yoluyla da e-posta yoluyla da Linkedin'de ilani acan kisiye ulasabilme imkanin var, hic durma ekle hemen! Once mesajla, pesine e-postayla devam edersin mis.

  • gokhlayeh  (26.04.16 16:29:47)
ik'cı değilim ama çalıştığım şirketin departman yöneticisiyim. kadrolu 12, sözleşmeli (taşeron diyebilriz) 50'den fazla personelim var. en son aldığım kadrolu personeli kendi baskısı üzerine aldım. çok ısrarcı oldu ve en sonunda görüşmeye çağırdım. şimdi cayır cayır çalışıyor :)

  • teritori  (26.04.16 17:29:20)