Bu çantayı alayım mı? Erkek el çantası

urun.n11.com

abi esnafsan al, yoksa alma.

  • kurnaz  (26.04.16 14:00:28)
Bence güzel değil. Al bir omuz çantası. Rahat rahat takıl.

  • Apocalypse  (26.04.16 14:01:38)
Bu boy olacaksa Daha sportif bir seyler olabilir. Deri olacaksa daha buyuk bir seyler olabilir. Ama deri ve bu boy alma :(

  • shadowcat  (26.04.16 14:02:22)
Bankacıyım. Cüzdan telefon sığmıyor. Alternatif önerilerinize açığım.

  • Kresto  (26.04.16 14:04:15)
Arkadaşlar ben de bunu anlamıyorum :D

Görüntü olarak çirkin olabilir ama cüzdan telefon artık çok rahatsız ediyor. Sürekli takım giyyiyorum işim gereği, mecburum :)
  • Kresto  (26.04.16 14:08:49)
e klasik sırt çantası filan kullanın hem ergonomik hem de rahat taşımasıda.

  • kurnaz  (26.04.16 14:10:43)
bu çantayı taşıyan adam 1 puan kaybeder krestocum, alma bence :/

  • elorelia  (26.04.16 14:12:05)
Küçük laptop cantalarindan alsan, onda tasisan? Kim bilecek? Ya da cool bankaci olup yine deri bir postaci cantasi alsan ve takim elbisenle stil bir hava yakalasan :) n11 de var cantalar. Buyuk boy al.

  • shadowcat  (26.04.16 14:12:48)
  • of dream and drama  (26.04.16 14:17:46)
www.aliexpress.com

İki cevap gönderdim yanlışlıkla. Mobilde düzenleyemedim. Dev hizmet.
  • of dream and drama  (26.04.16 14:18:35)
İlgilendiğiniz için teşekkür ederim çok eğlencelisiniz :)

Son çantayı gönderen arkaşın tavsiyesi güzel. Araştırmaya devam :)
  • Kresto  (26.04.16 14:21:17)
www.aliexpress.com

nasıl ama hem spor?
  • Kresto  (26.04.16 14:34:23)
abi alma lütfen böyle çantalar kullanmayın :D

  • gozu acik sevisen yahudi  (26.04.16 14:57:14)
ya arkadaşlar adam telefonu götüne mi soksun ne yapsın?

tamam bence de erkek için el çantası iğrenç bir şey. 45+ yaşa uygun görüntüsü var ama adam NE YAPSIN?

bi tane tel bi tane de cuzdan kartvizitlik için koca laptop çantası hatta sırt çantası öneriyorsunuz. onlar adamın da aklına geliyor herhalde ama uygun değil.

daha pratik bi çözüm var mı? varsa ona söyleyin.
  • fatihkkk  (26.04.16 15:37:19)
Burhan Altıntop değilseniz almayın.

Omuz çantası daha iyi olabilir ama biraz daha büyük olmalı.
  • pike  (26.04.16 15:38:49)
Arkadaşlar takımla postacı çantasını pek hoş bulmuyorum. Ek olarak sigara çakmak da taşıyorum böyle olunca arka cebe de bir şeyler sığdırmaya çalışıyoru haliyle çok çirkin bir görüntü oluyor. Bence bu el çantasına olan ön yargımızı yıkmalıyız yoksa bir şey alamayacağız :)

  • Kresto  (26.04.16 15:53:08)
Millet abartmış biraz. Gayet yakışan tipler var. Evet çoğu kişi için olmuyor ama bence çok iyi duran kişilerde var.

Biraz duruş ile alakalı.

Bu arada nasıl rahat edecekseniz öyle yapın.

Şu tipler özellikle çok iyi duruyor bazı erkeklerde.

urun.n11.com
  • ihanet kac kisilik  (26.04.16 15:54:42)
istanbul'daysanız Galata'ta inerken solda bi derici ağbi var,çok şık ve piyasaya göre makul fiyatlı deri çantalar yapıyor.

şöyle modeller var mesela:

www.thepicta.com
  • kullanıcı adı  (26.04.16 16:00:41)
Herkese çok teşekkür ederim :)

İyi günler ;)
  • Kresto  (26.04.16 16:06:40)
Of. Ya nasıl gülüyorum hala. Sigara ve cakmak da eklendi. Dertler buyuyor. Bunu cozmemiz lazim bence cok acil. Kocaman bilgisayar cantasi demedik ya, gayet kucuk guzel/ olanlar var. Ya aklima friends' te joey'ye erkek cantasi diye boyle baya kola takilan kadin cantasi itelemeleri geldi :) Ben cekiliyorum. Benden bu kadar. Yoksa kemere takilan telefonluk gibi seyler aklima gelmeye basladi.

  • shadowcat  (26.04.16 16:17:15)