vikings soru spoiler

vikings soru spoiler**************************************************************************

seyrettiğim bölümde ragnar ile rollo dövüşüyor yumruklaşıyor

Sorularım.

-fransız kralı ekrekle kadını niye boğdurttu
-Büyücü niye ağlıyor, bjronun annesi öleceği için mi yoksa kardeşler dövüşüyor diye mi?
-rollo niye üstlerine saldırıyor surlarda beklemek yerine ve niye en son onlar uzaklaşırken ok attırmayı kesti.
-ikisi dövüşürken kimse karşmıyor.
-ragnara katılan başka bir kral var ya onlar nasıl ragnara boyun eğdi, amaçları yoketmekti sanki
-flokinin sevgilisi yaralıyken garip rüyalar görüyordu kralın karısıyla filan. o ne işti?
-ragnar hasta değil miydi nasıl ölmemiş yıllar geçmiş.

spoilerrrrr*******************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************
1- ihanet ettiklerini ve yalan söylediklerini anladığı için.
2- kardeşler dövüşüyor diye.
3- rollo'nun savaş stili bunun üzerine. eskiden çoğu zaman kalkan bile almazdı diye hatırlıyorum. taştaş geçmek ve gücünü ispat etmek içindi ok kesmesi.
4- dizi işte koşarlarken aralarını açıyorlar falan.
5- onlarla ilgili bir itlik çıkacak gibi sanki ama du bakalım. belki ragnarla kanka olabilirler belli olmaz.
6- floki dinine çok bağlı olduğu için ya psikolojisi bozuldu ya da adam odinle dirsek temasına geçti(gülücük).
7-adam yıllarca yattı dinlendi(tahminim yeni sezonda o ara nerelerde takıldığını gösterirler) ve çok ciddi birşeyi yoktu bağımlıydı sadece ilaca.
  • golgi aygıtı  (26.04.16 03:09:47 ~ 03:09:53)