Ülkücü olmak istiyorum ne yapmalıyım?

sb

olma.

  • shi aila  (25.04.16 20:58:53)
Milliyetcilik uzerine hicbir metin okuma. Milliyetciligin kokenine inme. Kulaktan kulaga yayilan bilgi yeterli olacaktir.

  • yons  (25.04.16 21:00:19)
Üç tane ay çöreği yedikten sonra dolunayda çatıya çıkıp ay ışığına karşı 13 dakika ulu. Prosedür bu.

  • angelus  (25.04.16 21:00:32)
öyle değil

alayına isyan reyiz olmak istiyorum
  • eksimeksi  (25.04.16 21:01:19)
kurt yapmayı öğrenmelisin. burnu kesik bmc gibi yapmamalısın.

www.youtube.com
  • ufukcel  (25.04.16 21:01:47)
aynı zamanda ak parti'nin kucağına oturacağını da bil.

  • alm est  (25.04.16 21:02:54)
ülkücü bıyığı bırakmakla başlayabilirsin.

  • halitkin  (25.04.16 21:07:10)
öncelikle internetten teşkilatla tanış sonra toplantılara katıl.
giyimin kumaş tarzı olsun kot ve giyme

  • cedex  (25.04.16 21:21:37)
Oncelikle milliyetci olabilmek icin belirli bir bilgi ve kultur birikimin altinda olman gerekiyor. Bu bir hakaret degil gercek. Akli olan adam zaten milliyetci olmaz. Prof olacagim desen deli gibi calis deriz ancak tam tersi yonde ilerlemek istiyorsan, icini biraz bosaltman ve cahillesmen gerekiyor. Varolussal ve genetik olarak bir irkin digerinden ustun olabilecegine inanmak icin aptal olmak sart.

Eskiden boyle degilmis diyorlar. Ozellikle 80 oncesinde. Yasamadim bilmiyorum.
  • joy luck club  (25.04.16 21:41:15)
liseden başlamalıydın geç kaldın.

lisede kız mevzusuna ocağı toplayıp adam dövmeyen ülkücü olmazz.
  • victum  (25.04.16 21:43:01)
solcularla 5 dk takıl. kendini ülkü ocağında çay içerken bulursun.

  • glamdr1ng  (25.04.16 21:51:07 ~ 21:51:17)
üniversitede top sakal bırakanları dövmekle tehdit et.

ben top sakal bırakmadığım halde çenemde daha sık sakal çıkıyor diye tehdit edildim ordan biliyorum. direkt genetik gerekçeli mis gibi dayak.
  • ya ben lan neyse  (25.04.16 21:51:47)
Beyaz çorap giy.

  • delicevat  (25.04.16 22:48:16)
Şu dersleri geçmek lazım:

Zorunlular:

Çakallığa Giriş 6 kredi
Küpeli ve Uzun Saçlı Dövme Sanatı 4 kredi
Bacılarımız Dili ve Edebiyatı 3 kredi
MHP'nin ve Ülkü Ocakları'nın Kanlı Tarihi (kredisiz, fakat YÖK dersi. Geçmeden mezun etmiyorlar)

Bölüm içi seçmeliler:

"Bunlar pehahalı", "bunlar terörist" diyebilmek için şan dersi 2 kredi
Çinli ile Uygur Türkünü ayırabilmek için Antropoloji dersi 2 kredi

Yerinde olsam antropoloji alırım, o pratikte öğrenilmiyor. Diğerini sokakta hemen kaparsın.

4,00 ortalama ile mezun olursanız Bahçeli'nin klasik arabalarından birisini seçip bir tur sürebiliyormuşsunuz.
  • sevgikusunkanadinda  (25.04.16 22:49:11 ~ 22:50:17)
galiba rugan ayakkabı ve inandığın kitaba el basıp takım elbise ile asla kravat takmama üzerine edilecek samimi bir yemin yeterli

  • edaddy  (26.04.16 08:19:50 ~ 08:20:42)
tespih ulan tespih, nasıl unutursunuz!
bi de yanına yusuf miroğlu yüzüğünü çektin mi tamamdır, ilk adımı atmış oldun.

  • baba jo  (26.04.16 08:28:41)