Haftanın 2 - 3 günü istanbul'dan bursa'ya gidilir mi?

Çok mu zor olur? Ortalama kaç saat sürer? Okul için kocaeli'ne, Tekirdağ'a giden duyuyorum da bursa'ya giden hiç duymadım, merak ettim. Olabilir mi öyle bir şey? Teşekkür ederim şimdiden herkese.

istanbulun neresinden bursanın neresine gideceksin?

  • sta  (25.04.16 14:53:24)
budo'ya yakınsan gidilebilir ama yorucu olacağı kesin. arka arkaya gitmen gereken günlerin gecesi konaklarsın arada. hava muhalefeti olduğunda da sıkıntı olabilir, özellikle bahar dönemi final zamanı. özetle azmine bağlı.

edit: yl'da sınıf arkadaşım geliyordu, taşkışla'ya bursa'dan. uykusuz oluyordu genelde.
  • manuel mandalina  (25.04.16 14:53:51 ~ 14:54:58)
Benim için değil, arkadaşım için sordum aslında. Bakırköy tarafında oturuyor ama taşınabilir. Uludağ Üniversitesi'ne gidilecek.

  • fraise  (25.04.16 14:55:23 ~ 14:56:33)
bursa yolu pek güzel bir yol değil. özellikle istanbula dönüş tarafı. haftada 2-3 gün çekilmez.

  • sos fistik olsun mu  (25.04.16 14:55:34)
deniz otobüsü yolculuğu çok keyiflidir ancak yukarda da cevap verildiği gibi bursa'da ve istanbul'da bu araca yakın oturuyor/yaşıyorsanız.

  • dahili meddah  (25.04.16 14:56:46)
Bıktırır.

  • arnold schwarzeneger  (25.04.16 15:04:26)
Haftada bir İstanbul'dan Bolu'ya gidiyorum. Bir noktadan sonra katlanılmaz oluyor. Son careyse gitsin.

  • damdanakan  (25.04.16 15:05:19)
Dayanilacak gibi değil.

  • stavro  (25.04.16 15:26:41)
pendik dolaylarında oturabilirse.yalova feribot-otobüs(1 saat) toplam 1.30 saat sürer.anadol yakasında oturan biri istanbul unıversitesi avcılar kampusunu baz alırsak 2 saaatten önce gidemez.buna göre düşünsün.

  • jamswety  (25.04.16 15:51:40)
geçen hafta cuma gittim pazar döndüm. kendimden geçtim resmen. deniz çarptı. bi hafta kendime gelemedim. ateşim çıktı hasta oldum çok feci. ama bünyeye bağlı. her hafta cuma istanbula gidip pazar dönen arkadaşım var. alıştım artık diyor. yorgunluğu göze alabilirse olur.

  • dedim ben sana  (25.04.16 19:06:45)