Birinin vefat edip etmediğini az bilgiyle öğrenebilir miyim?

internetten tanıştığım bir arkadaşım vardı, hastaydı (hiv+) ve yakında öleceğini söylüyordu. kendisi internetten arkadaşım olduğu için haliyle ailesini ya da diğer arkadaşlarını tanımıyorum. neyse, bir aydır telefonuna ulaşamıyorum. soyadını bir türlü hatırlayamadım, ama iki ismi var, doğum yılını ve şehrini de (edirne) biliyorum. sadece bu bilgileri kullanarak vefat edip etmediğini belediyeden teyit edemez miyim? edirne belediyesinin sitesinde malesef yararlı bir link yok. edirne'deki başka bir arkadaşım belediyeye gitse herhangi bir şey öğrenebilir mi bu bilgilerle sadece?

tc'si lazım. bir ara internete sızdığında tc'ler alsaydın keşke bakardım.

  • pinman  (25.04.16 01:30:57)
memleketinde gömülme ihtimalini düşünüp edirne mezarlığından sorabilirsiniz. ankara karşıyaka'ya yıllar önce bilgisayarlı teknoloji girmişti. isimden ada ve parsel no buluyordu. benzer bir sistem olabilir. halka açık olmasa da görevliler kullanıyor olabilir.

  • antikadimag  (25.04.16 01:57:14)
o arkadaşın facebook arkadaşlarına ulaşın . aynı soyadlı bir akrabası vardır belki arkadaşlarının arasında .

  • devilone  (25.04.16 10:13:36)