[]

Kozmetik mağazaları?

Gratis, Watsons, Rossmann falan, bunlardan hangisi en ucuzu? Bir de hangisinde en çok ürün çeşidi bulunur acaba? 5-6 parça bir şey almam lazım, gideyim birinden toplayayım diyorum.

edit: Rossmann kazandı. Teşekkürler cevaplar için :)


 
açık ara rossmann.


  • kuzey li  (25.04.16 00:19:06) 
aradığın şeye göre değişir
rosmann daha çok doğal veya vegan ürünler için gittiğim bi mağaza
the balm için gratise giderim
watsons ise daha çok ve çeşitli ürün bulabildiğim bi yer.
spesifik bi şey aramıyorsan watsonsa gidebilirsin.
  • bir nick var benden iceri  (25.04.16 00:19:57) 
Ennn açık ara rossmann
÷ 50 indirimde bile minimum 5 tl fark ediyor . Cosmetica da çoğu zaman avantajlı . Gratisinin Thé balm dışında bence bir numarası yok gereksiz pahalı. Watson anca blogger besliyor . Rossmandan şaşma derim .

  • hmm  (25.04.16 00:21:05) 
Daha bilinen markalar Watsons ve Gratiste. Watsons ve Gratis fiyat olarak hep birbirine yakin. Rossmann'in fiyatlari en uygunu.


  • yuzır  (25.04.16 00:21:30) 
Gratisin stoklarini tam gormek mumkun degil. Watsonsta surekli pesime takilan tipler denk geliyo. Rossmann iyidir calisanlar guleryuzlu ve darlamiyo, raflar duzenli. Anneler gununden once indirim olur hepsinde de.


  • turuncu sufle  (25.04.16 00:22:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.