[]

Lise için intihal programı?

Biraz araştırdım, bir şeyler var. Ama bilen ve aktif kullanan varsa hızlı bilgileriyle yardım istiyorum.

Öncelikle Türkiye'de kullanılabilecek ücretsiz bir masaüstü ya da çevrimiçi program var mı?

Ödevini öğrenci mi yükler, ben mi aldıktan sonra yükleyip kontrol ederim.

Süreci basitçe anlatırsanız sevinirim.

Not: Önemli bir konu. Öğrenciler derslerde not bile tutmuyor bugün. En azından performans, proje ödevi olarak bir şeyler yazdırabiliyoruz. Önemli bir oran ordan burdan kopyala yapıştır yapıyor. Bunun önüne geçmek gerekiyor.

 
turnitin.com

Okulunuz ya da siz satın alabilirsiniz.
  • Traveller  (24.04.16 12:37:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.