yalnız yaşayıp da sevgilisi olmayan kız tipsiz midir?

diğer duyurua bakınca bunu da sormak istedim.

Belki. Depresif veya asosyal de olabilir.

  • hasmetizm 2046  (23.04.16 17:34:36)
Erkek olaninda dedigim gibi. Secicidir. Kaldiki guzel kizlar genelde yalnizdir ;)

  • duyurumvar  (23.04.16 18:21:22)
Bir yıldır tek başıma yaşıyorum. Evim uzak olduğu için ev arkadaşı bulamadım. Tipsiz ya da asosyal değilim. Yalnız yaşayıp, sevgilisi olmayan diğer arkadaşlarımda gayet güzel kızlar.

  • geçerkenugradım  (23.04.16 18:24:57)
erkek ya da kadın yalnız yaşayınca illa sevgili mi bulması lazım? off topic oldu ama idare edin.

  • sutlu nescafe  (23.04.16 18:32:18)
Cok guzel olup uzun zamandir sevgilisi olmayani biliyorum.

  • stavro  (23.04.16 18:47:34)
yahu yakışıklı/güzel insan yalnız ev tutarken yanında sevgiliyi hediye mi ediyolar? nalaka?www.indir.com

  • olutaklidi  (23.04.16 19:01:30)
Sevgilisi yoksa, istemiyor olabilir.

Kızın tipsiz olup olmaması, ona yazan erkek sayısıyla orantılı. Kimse yazmıyorsa tipsiz maalesef. Bacı liginde oynuyor kendisi.
  • mandalina kokusu  (23.04.16 19:33:47)
@hasretizm dogru olabilir, asosyal degilim ama, @sutlunescafe haklisin zaten ikisini bagdastirmak sacma soruldu diye de sordum biraz. En dogru tespit @mandalinakokusu 'ndsn geldi.

  • ileridemokrasi  (24.04.16 14:23:02)