cristiano ronaldo'nun yardımları

selam,

ronaldo hakkında sosyal ortamlarda (ekli dökümandaki gibi) ronaldo'nun ne kadar iyi bir kişi olduğunu gösteren bilgilere rastlıyorum. Biraz abartı gibi geldi bugün gördüğüm.

Mesal türkiye'ye geldiğinde de 2 milyon euro'mu ne bağışlamış ülkedeki bazı derneklere felan.

bunlar doğrumudur sizce? bu adam bu kadar güzel bir adam mıdır?

vardir yardimlari da turkiye'de sanmiyorum oyle bise yapsin.

  • brkylmz  (23.04.16 09:13:31)
O kadar para kazanan sporcuların çoğu bir yerlere yardım ediyor zaten ama ronaldo için yapılan bu tip haberler "aslında o artist görüntüsünün altında çok iyi bir adam" goygoyu yaratmak için çıkarılan medyatik saçmalıklar.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (23.04.16 09:33:00)
futbolcu iyi demis. ronaldo saga sola cok yardim yapiyor ama medyada bu kadar sik dillendirilmesinin sebebi, messi ve ronaldo yuzunden birbiriyle kavga eden ruh hastalari. aynen futbolcu'nun soyledigi gibi, bir cesit ronaldo guzellemesi/aklamasi.

  • der meister  (23.04.16 09:51:21)
goygoy yok.
ronaldo iyi bir adam. filistin muhabbeti var bir de.

  • Alt4y  (23.04.16 11:18:40)
Bu gibi yardımları falan kendisi için çalışan ajanslar ayarlıyor ve medyaya sızdırıyor.
Marka değerini arttırmak ve hayran kitlesini genişletmek için.

  • norek  (23.04.16 12:08:04)
Dünya futbolunda bu tip yardımlar yapan tek adam ronaldo değil. Sadece çok popüler olmasının faydaları mı diyelim. birçok futbolcu bunu yapıyor ama ronaldo yapınca haber değeri kazanıyor.

  • himmet dayi  (23.04.16 12:15:04)