kanka mı ilgi belirtisi mi?

şu anda hoşlandığım bi kız var, ciddi ciddi kanka gibi davranmıyorum yani hissetmiştir o da illaki, ama yine de sormak istiyorum masada şöyle bi diyalog geçti ve nasıl yorumlayacağımı bilemiyorum.

ben: doğum günüme 4-5 gün var ya benim de.
o: aaa dur hemen telefonuma not olarak yazayım ya.

umursamasa takmadı deriz, umursayınca da böyle triplere gidiyoruz. yardıma açığım. :/

Doğum gününde onunla plan yap veya yapmak istediğini söyle. Konser vb. Ordan yürü derim. İlgi varsa kabul eder zaten

  • hasmetizm 2046  (23.04.16 00:57:35)
bu kızla durumunuz eğer "karşlıklı hoşlanma" civarlarındaysa, kız daha olumlu bir şey diyemezdi zaten. "sadece" buna bakarak söylüyorum, olumlu bu, sinyal göndermeye devam et.

  • reavelyn  (23.04.16 00:58:03)
"doğum günüme 4-5 gün var ya benim de" çok itici bir cümle değil mi ya? ne oldu amk doğduysan.

  • VickVickyVale  (23.04.16 01:08:29)
4-5 gün kalmış zaten, hoşlanıyor olsa telefona not almasına gerek yok. Hediye alır o gün süpriz yapardı.

Ayrıca insan doğum günü o kadar yakınken nasıl muhabbetini açar bana hediye alın der gibi(tabii konu oraya başka şekilde gelmiş ya da birisi sormuşsa normal)
  • nickimin hakkini veremedim  (23.04.16 01:10:29)
Sonu nereye varır bilemem ama o esnada bi miktar acı cekeceksin. Hayırlı (si) olsun.

Cevap: Flört ediyor ama sonra ne yapacağı belli olmaz.
  • damdanakan  (23.04.16 02:01:30)
Gerçekten hoşlandıysak önemli tarihler aklımıza sabitleniveriyor, not almıyoruz.

  • shadowcat  (23.04.16 03:16:34)
Bence burdan bisi cikmaz. Hicbir gosterge degil. Yakin erkek arkadaslarima supriz hediye aldigim da oldu pasta goturup beraber kestigimizde. Dur unutmayayim diye kaydettiğim de evet.

  • rayde  (23.04.16 08:56:50)
Anlamlı bir yanıt için yeterli veri mevcut değil.

  • olutaklidi  (23.04.16 11:05:13)
cevaplar için teşekkürler. heraldeki direk lafa böyle girmedim şüpheniz olmasın o kadar da değilim.

  • utepils  (23.04.16 18:56:14)